Anna Skalik

25.06.2014 (11:31)

Progi punktowe - medycyna. Jakie są progi punktowe na medycynę? Sprawdź i zanuć numer How To Save Life. [VIDEO]Progi punktowe - medycyna: jakie są progi na ten kierunek? Ile trzeba punktów by studiować medycynę? Sprawdź i posłuchaj rockowego numeru How To Save Life grupy The Fray.

How To Save Life - to rockowy numer, który dedykujemy wszystkim tym, którzy zastanawiają się właśnie jakie są progi punktowe na medycynę. Chcecie dostać się na ten kierunek, zastanawiacie się, ile trzeba mieć procent na maturze 2014 i jakie są progi punktowe? Medycyna to wymagający kierunek - to pewne. EskaROCK.pl specjalnie dla Was sprawdza progi na medycynę.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Co zrobić, żeby dostać się na medycynę? Przede wszystkim trzeba doskonale zdać maturę ze wszystkich przedmiotów, które są wymagane na tym kierunku studiów. Prawdą jest, że na kierunki medyczne dostają się najlepsi. Aby w ogóle myśleć o przyjęciu na medycynę należy na maturze zdawać rozszerzoną biologię, chemię czy tez fizykę - wszystko to zależy od indywidualnych wymogów uczelni. Przedmioty te muszą być zdane na wysokim poziomie. Z dostępnych nam informacji wynika, że 75% to absolutne minimum.

>>> Matura 2014: wyniki. Jak sprawdzić w Internecie, czy zdałeś? <<<

EskaROCK.pl zrobiła research by ustalić jakie są progi punktowe na medycynę w różnych miastach polski. Uwaga, są to progi nieoficjalne!

- Warszawa - ok. 272 pkt. - matury na poziomie ok. 85%
- Wrocław - ok. 250 pkt. - matury na poziomie ok. 80%
- Gdańsk - ok. 175 pkt. - matury na poziomie ok. 87%
- Lublin - ok. 175 pkt. - matury na poziomie ok. 83%

>>> Progi punktowe SGGW - ile trzeba mieć punktów, żeby się dostać? <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

  2019-11-20
  'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.
 • Eddie Van Halen trafił do szpitala. Muzyk źle znosi chemioterapię

  2019-11-20
  O złym stanie zdrowia Eddiego Van Halena mówiło się od dłuższego czasu, jednak teraz jest jeszcze gorzej. Muzyk trafił do szpitala przez samopoczucie, które pogorszyło się po przyjmowaniu chemioterapii.
 • Ozzy Osbourne i Post Malone wystapią razem na scenie! Kiedy i gdzie?

  2019-11-20
  Ozzy Osbourne powraca na scenę i to w dość zaskakujący sposób, ponieważ w towarzystwie rapera, który uważany jest za jednego z najważniejszych w swoim pokoleniu.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-11-20
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin ukazują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

  2019-11-20
  Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz