Anna Skalik

25.06.2014 (11:31)

Progi punktowe - medycyna. Jakie są progi punktowe na medycynę? Sprawdź i zanuć numer How To Save Life. [VIDEO]Progi punktowe - medycyna: jakie są progi na ten kierunek? Ile trzeba punktów by studiować medycynę? Sprawdź i posłuchaj rockowego numeru How To Save Life grupy The Fray.

How To Save Life - to rockowy numer, który dedykujemy wszystkim tym, którzy zastanawiają się właśnie jakie są progi punktowe na medycynę. Chcecie dostać się na ten kierunek, zastanawiacie się, ile trzeba mieć procent na maturze 2014 i jakie są progi punktowe? Medycyna to wymagający kierunek - to pewne. EskaROCK.pl specjalnie dla Was sprawdza progi na medycynę.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Co zrobić, żeby dostać się na medycynę? Przede wszystkim trzeba doskonale zdać maturę ze wszystkich przedmiotów, które są wymagane na tym kierunku studiów. Prawdą jest, że na kierunki medyczne dostają się najlepsi. Aby w ogóle myśleć o przyjęciu na medycynę należy na maturze zdawać rozszerzoną biologię, chemię czy tez fizykę - wszystko to zależy od indywidualnych wymogów uczelni. Przedmioty te muszą być zdane na wysokim poziomie. Z dostępnych nam informacji wynika, że 75% to absolutne minimum.

>>> Matura 2014: wyniki. Jak sprawdzić w Internecie, czy zdałeś? <<<

EskaROCK.pl zrobiła research by ustalić jakie są progi punktowe na medycynę w różnych miastach polski. Uwaga, są to progi nieoficjalne!

- Warszawa - ok. 272 pkt. - matury na poziomie ok. 85%
- Wrocław - ok. 250 pkt. - matury na poziomie ok. 80%
- Gdańsk - ok. 175 pkt. - matury na poziomie ok. 87%
- Lublin - ok. 175 pkt. - matury na poziomie ok. 83%

>>> Progi punktowe SGGW - ile trzeba mieć punktów, żeby się dostać? <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine"

  2020-04-03
  Bill Withers nie żyje! Autor hitu "Ain't No Sunshine" odszedł w wieku 81 lat.
 • Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

  2020-04-03
  Podczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.
 • UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''

  2020-04-03
  Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?
 • NO MORE ELECTRO! - nowy teledysk w sieci [WIDEO]

  2020-04-03
  NO MORE ELECTRO! - to zespół założony w 2019 roku, przez doświadczonych muzyków śląskiej sceny (m.in. Iowa Super Soccer, Sztywny Pal Azji, NEGATYW, Dobre Ludzie, LOCOMOTIVESUN, Roboty Na Wysokości).
 • ARMIA - kolejne 2 płyty wznowione na winylu, już w sprzedaży!

  2020-04-03
  Do sprzedaży trafiły 2 kolejne reedycje płyty Armii na winylu. Wydawnictwa te dostępne są w sprzedaży online.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz