04.11.2012 (06:00)

Paramore zakończyli pracę nad nową płytą!Album numer 4 - gotowy! Grupa Paramore potwierdza, że zakończyła nagrywanie nowego krążka i zapowiada wstępnie premierę płyty.

Wokalistka Hayley Willams napisała na Twitterze: "Przygotowujemy się do przekroczenia progu tego studia po raz ostatni".
 
Nowy krążek Paramore, następca "Brand New Eyes", ukaże się w przyszłym roku.

Producentem nagrywanego w Los Angeles krążka jest Justin Meldal-Johnsen, który przez wiele lat współpracował z Beckiem, a ostatnio współprodukował album "Hurry Up, We're Dreaming" M83. 

Płyta będzie dla zespołu wyjątkowa, nie tylko dlatego, że - jak zapowiadają muzycy - chcą spróbować nowych brzmień. Również dlatego, że to pierwszy album nagrywany bez dwóch członków zespołu, braci Josha i Zaca Farro, którzy opuścili Paramore pod koniec 2010 roku. 
  

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz