Dominik Pajewski

02.12.2019 (11:45)

Ozzy nagrał nową płytę w ekspresowym tempie i ze znanymi muzykamiOzzy Osbourne mimo problemów zdrowotnych, nadal chce być jak najbardziej aktywny na scenie. Artysta jakiś czas temu wystąpił z Post Malone'm, a teraz zapowiada dwoma singlami nowy album. Okazuje się, że nowy krążek został zarejestrowany w ekspresowym tempie.

Ozzy Osbourne wraca do zdrowia i jak widać, nie zamierza przechodzić na muzyczna emeryturę. Wokalista przełożył koncerty na 2020 rok i postanowił nagrać album, który jak się okazuje, jest już gotowy do wydania! Szczegóły wydawnictwa zdradziła swego czasu Sharon Osbourne, a teraz wiemy, że krążek został nagrany w ekspresowym tempie.

GORGONZOLLA – CZOŁGI: ZESPÓŁ PREZENTUJE WYMOWNY TELEDYSK


Ozzy nagrał nową płytę w ekspresowym tempie i ze znanymi muzykami

W wywiadzie dla 'Billboard' Andrew Watt, który jest producentem płyty powiedział:

Dzień po nagraniu wokalu na płytę Post Malone'a Ozzy napisał mi sms-a: „Chcę, żebyś zrobił ze mną płytę”. Pomyślałem, że to wspaniale, ale czy dam radę? Zadzwoniłem do Chada Smitha i powiedziałem: „Stary, Ozzy poprosił mnie o nagranie z nim płyty. Wchodzisz w to?” A on: „Żartujesz? Kiedy?”. Potem zadzwoniłem do Duffa McKagana i też powiedział: „Żartujesz? Kiedy?”.

Napisaliśmy i nagraliśmy całą muzykę w cztery dni. Bez zastanawiania się. Napisaliśmy w mojej piwnicy 12 kawałków, z czego 10 weszło na płytę. Potem przyszedł Ozzy posłuchać ich. Puściłem mu wszystkie, bardzo głośno. Kiedy skończył słuchać powiedział: „Fajne, zadzwonię jutro”. Wstał i wyszedł. Pomyślałem, że mu się nie spodobało, ale następnego dnia zadzwonił, pytając: „To kiedy zaczynamy?”. Przyszedł kolejnego dnia i całą płytę od początku do końca zrobiliśmy w cztery tygodnie. Jest to rzecz, z której jestem najbardziej dumny w życiu.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE


Album pod tytułem 'Ordinary Man', ma pojawić się na początku stycznia 2020.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz