Dominik Pajewski

02.12.2019 (11:45)

Ozzy nagrał nową płytę w ekspresowym tempie i ze znanymi muzykamiOzzy Osbourne mimo problemów zdrowotnych, nadal chce być jak najbardziej aktywny na scenie. Artysta jakiś czas temu wystąpił z Post Malone'm, a teraz zapowiada dwoma singlami nowy album. Okazuje się, że nowy krążek został zarejestrowany w ekspresowym tempie.

Ozzy Osbourne wraca do zdrowia i jak widać, nie zamierza przechodzić na muzyczna emeryturę. Wokalista przełożył koncerty na 2020 rok i postanowił nagrać album, który jak się okazuje, jest już gotowy do wydania! Szczegóły wydawnictwa zdradziła swego czasu Sharon Osbourne, a teraz wiemy, że krążek został nagrany w ekspresowym tempie.

GORGONZOLLA – CZOŁGI: ZESPÓŁ PREZENTUJE WYMOWNY TELEDYSK


Ozzy nagrał nową płytę w ekspresowym tempie i ze znanymi muzykami

W wywiadzie dla 'Billboard' Andrew Watt, który jest producentem płyty powiedział:

Dzień po nagraniu wokalu na płytę Post Malone'a Ozzy napisał mi sms-a: „Chcę, żebyś zrobił ze mną płytę”. Pomyślałem, że to wspaniale, ale czy dam radę? Zadzwoniłem do Chada Smitha i powiedziałem: „Stary, Ozzy poprosił mnie o nagranie z nim płyty. Wchodzisz w to?” A on: „Żartujesz? Kiedy?”. Potem zadzwoniłem do Duffa McKagana i też powiedział: „Żartujesz? Kiedy?”.

Napisaliśmy i nagraliśmy całą muzykę w cztery dni. Bez zastanawiania się. Napisaliśmy w mojej piwnicy 12 kawałków, z czego 10 weszło na płytę. Potem przyszedł Ozzy posłuchać ich. Puściłem mu wszystkie, bardzo głośno. Kiedy skończył słuchać powiedział: „Fajne, zadzwonię jutro”. Wstał i wyszedł. Pomyślałem, że mu się nie spodobało, ale następnego dnia zadzwonił, pytając: „To kiedy zaczynamy?”. Przyszedł kolejnego dnia i całą płytę od początku do końca zrobiliśmy w cztery tygodnie. Jest to rzecz, z której jestem najbardziej dumny w życiu.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE


Album pod tytułem 'Ordinary Man', ma pojawić się na początku stycznia 2020.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • John Dolmayan o nowej płycie SOAD: mój zespół jest głupi!

  2020-06-05
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, co wyczekują fani od lat. Okazuje się jednak, że zespół nie specjalnie śpieszy się do nowych nagrań i jak uważa John Dolmayan, wynika to z głupoty.
 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz