Daniel Wardziński

13.01.2014 (13:44)

Orange Warsaw Festival 2014: Snoop Dogg w towarzystwie rockowych zespołów na OWF2014 [LINE-UP]Czy Snoop Dogg wystąpi w Polsce? Przeciek Jarosława Kuźniara zaczął się potwierdzać. Czy kolejną, obok rockowych zespołów, gwiazdą line-upu OWF 2014 będzie Amerykański raper?

AKTUALIZACJA: Nasze przypuszczenia się potwierdziły. Snoop Dogg jest kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014.


Czy Snoop Dogg wystąpi na Orange Warsaw Festival 2014? Przeciek o którym was informowaliśmy zaczął potwierdzać się wraz z oficjalnym ogłoszeniem Kings Of Leon jako pierwszej gwiazdy tegorocznego festiwalu.

>>>Orange Warsaw Festival 2014: znamy pierwsze zespoły: zagrają m.in. King Of Leon<<<

Czy za wymienionymi przez Jarosława Kuźniara literami SD kryje się właśnie Snoop Dogg? Pochodzący z Long Beach w Kalifornii raper od wielu lat nie ogranicza się tylko do hip-hopu, a sam siebie otwarcie określa gwiazdą rocka. Dowodem może być jego ostatni album Reincarnation na którym zmierzył się z reggae i muzyką karaibską. Ma na koncie covery takich postaci jak Johnny Cash czy Jim MorrisonThe Doors.

>>>Orange Warsaw Festival 2014: znamy termin i miejsce imprezy<<<

Snoop Dogg w swoim przebogatym dorobku ma m.in. współprace z zespołami Gorillaz, Korn, Red Hot Chilli Peppers czy Limp Bizkit. Od premiery Chronica Dr. Dre na którym pojawiał się w większości kawałków stał się wielka gwiazdą światowej muzyki i pomimo wielu potknięć, wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon popkultury na Świecie.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium kontratakuje znowu na szczycie box office w USA!

  2020-07-15
  Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje miały premierę w 1980 roku, jednak obecnie są na szczycie amerykańskiego box office. Jak to możliwe?
 • Banksy - jak wygląda? Artysta wrzucił nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyć

  2020-07-15
  Banksy od lat intryguje wiele osób, pozostając w zasadzie anonimowym artystą, który często komentuje rzeczywistość. W końcu Banksy pokazał się światu, publikując specjalne nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyć.
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-15
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-15
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • Fallout - serial. Kultowa gra doczeka się ekranizacji! Poznaliśmy pierwsze szczegół

  2020-07-15
  Fallout od 1997 roku, jest swego rodzaju wzorem dla wszystkich fanów klimatów postapokaliptycznych. Okazuje się, że tytuł doczeka się serialowej ekranizacji!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz