Daniel Wardziński

13.01.2014 (13:44)

Orange Warsaw Festival 2014: Snoop Dogg w towarzystwie rockowych zespołów na OWF2014 [LINE-UP]Czy Snoop Dogg wystąpi w Polsce? Przeciek Jarosława Kuźniara zaczął się potwierdzać. Czy kolejną, obok rockowych zespołów, gwiazdą line-upu OWF 2014 będzie Amerykański raper?

AKTUALIZACJA: Nasze przypuszczenia się potwierdziły. Snoop Dogg jest kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014.


Czy Snoop Dogg wystąpi na Orange Warsaw Festival 2014? Przeciek o którym was informowaliśmy zaczął potwierdzać się wraz z oficjalnym ogłoszeniem Kings Of Leon jako pierwszej gwiazdy tegorocznego festiwalu.

>>>Orange Warsaw Festival 2014: znamy pierwsze zespoły: zagrają m.in. King Of Leon<<<

Czy za wymienionymi przez Jarosława Kuźniara literami SD kryje się właśnie Snoop Dogg? Pochodzący z Long Beach w Kalifornii raper od wielu lat nie ogranicza się tylko do hip-hopu, a sam siebie otwarcie określa gwiazdą rocka. Dowodem może być jego ostatni album Reincarnation na którym zmierzył się z reggae i muzyką karaibską. Ma na koncie covery takich postaci jak Johnny Cash czy Jim MorrisonThe Doors.

>>>Orange Warsaw Festival 2014: znamy termin i miejsce imprezy<<<

Snoop Dogg w swoim przebogatym dorobku ma m.in. współprace z zespołami Gorillaz, Korn, Red Hot Chilli Peppers czy Limp Bizkit. Od premiery Chronica Dr. Dre na którym pojawiał się w większości kawałków stał się wielka gwiazdą światowej muzyki i pomimo wielu potknięć, wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon popkultury na Świecie.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz