Daniel Wardziński

20.06.2014 (15:05)

OPEN'ER 2014: Foster The People w Polsce - co zagrają? Setlista koncertu w Gdyni [VIDEO]Koncert Foster The People to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów Open'er Festival 2014. Co zagrają? Sprawdź koncertową setlistę. Czy usłyszymy Coming Of Age i Pumped Up Kicks?

Foster The People wystąpią na Open'erze 2014 ku radości wszystkich polskich fanów. Jakie kawałki usłyszymy na polskim koncercie gwiazd? Sprawdź listę numerów, które grają na koncertach w ramach aktualnej trasy. Jak prezentuje się setlista?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> OPEN'ER 2014: line-up, bilety, karnety, harmonogram występów <<<


Foster The People stali się gwiazdami po sukcesie ich hitu Pumped Up Kicks, który obiegł świat viralowo w 2010 roku. Z całą pewnością możemy liczyć na to, że ten numer również usłyszymy ze sceny w Gdyni. Wcześniej lider formacji Mark Foster zajmował się pisaniem jingli do reklam, zresztą z dużymi sukcesami. Jak wygląda koncertowa setlista Foster The People? Lista nie jest oficjalna i nie wiadomo czy kawalki będą występować 1:1 tak jak na niej, ale dajemy wam gwarancję, że większość numerów usłyszycie w Gdyni. Sprawdźcie:

Setlista koncertu Foster The People na Open'er 2014:

Miss You
Life on the Nickel
Are You What You Want to Be?
Ask Yourself
Call It What You Want
Pseudologia Fantastica
Waste
Houdini
A Beginner's Guide to Destroying the Moon
Coming of Age
Helena Beat
The Truth
Pumped Up Kicks
Best Friend

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz