Dominik Pajewski

13.01.2020 (15:09)

Odblaskowa kolekcja Vans Reflective Pack odpowiada na zapotrzebowania skaterówIdealne połączenie funkcjonalności i powrót do korzeni stylu Vans: kolekcja Reflective Pack specjalnie zaprojektowana przez skate’ow dla skate’ów.

Opierając się na fundamencie linii Vans Pro Skate, Vans prezentuje kolekcję Reflective Pack inspirowaną stylem życia skate’ów, jeżdżących na deskorolce zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Nowa kolekcja obejmuje buty, ubrania i akcesoria, które świecą w ciemności, zapewniając idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem zaczerpniętym z DNA Vansa.

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]
Przy tej kolekcji zespół projektowy Vans ściśle współpracował ze skaterami, aby sprostać ich zapotrzebowaniu na wysokiej jakości, funkcjonalne ubrania oraz obuwie deskorolkowe, nie tracąc jednocześnie na dopasowaniu i estetyce. Flagowym produktem tego starannie dobranego asortymentu jest wykonana ze 100% bawełny typu Ringspun, wyposażona w odblaskowy atrament oraz dobrze widoczne paski koszulka z długim rękawem Pro Skate Reflective LS. W kolekcji znajduje się także bluza z kapturem oraz bluza bez kaptura Reflective Pro oraz bawełniany T-shirt Pro Skate Reflective SS.
 

KAPITAN BOMBA POWRACA! SERIAL ZOSTAŁ PRZEJĘTY PRZEZ DUŻĄ PLATFORMĘ STREAMINGOWĄ
 

Dopełnieniem kolekcji jest torba na ramię The Bail, nerka Survey, 5 panelowa czapka oraz plecak z rzepami ma deskę wykonany z nylonowej tkaniny Cordura. Ponadto, trzy modele butów z linii Pro:
Kyle Walker Pro, Chimo Pro 2 i Ave Pro będą dostępne w specjalnej, odblaskowej kolorystyce.


 
Kolekcja Vans Reflective Pack jest już dostępna na całym świecie w autoryzowanych sklepach Vans oraz na Vans.eu/skate.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz