Dominik Pajewski

13.01.2020 (12:28)

Lindemann zaprezentował brutalną wersję klipu do 'Ach so gern' [WIDEO]Till Lindemann jak zwykle zaskakuje i szokuje swoich fanów. Po świetnie przyjętych singlach 'Steh auf', 'Knebel', 'Frau & Mann' oraz 'Ach so gern', które zostały zobrazowane mocnymi klipami, przyszedł czas na drugą wersję 'Ach so gern'. Tym razem możemy zobaczyć brutalniejszą wersję teledysku.

Till Lindemann rozkręcił porządnie swój solowy projekt, który również niedługo zaprezentuje się na żywo. Wokalista Rammstein wykorzystuje czas przerwy swojego macierzystego zespołu i jak tylko może, promuje solową działalność. Po świetnie przyjętych singlach, które otrzymały mocne klipy, Lindemann postanowił udostępnić drugą, mocniejszą wersję klipu do singla 'Ach so gern'.

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI


Lindemann zaprezentował brutalną wersję klipu do 'Ach so gern' [WIDEO]

Tym razem możemy zobaczyć całą sekwencję w więzieniu, która nie jest przeplatana innymi kadrami. Wszystko to brutalne sceny bicia wokalisty przez strażników. Wszystko stworzono na jednym kadrze, co z pewnością jest różnicą względem poprzedniej wersji. Mówiąc krótko, jest to 100% Tilla w Tillu.GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zamiast maseczki, założył na twarz stringi. Został aresztowany

  2020-08-13
  Pandemia koronawirusa spowodowała, że musimy przestrzegać nowych zasad i nosić maseczki. Pewien facet doszedł do wniosku, że nie będzie nosić maseczki i zastąpi ją stringami. No i tutaj się zaczęły kłopoty.
 • 15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy 15.08.?

  2020-08-13
  15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy tego dnia? Sprawdź, dlaczego wolne 15 sierpnia zostało przyjęte ustawowo.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz