Dominik Pajewski

13.01.2020 (12:28)

Lindemann zaprezentował brutalną wersję klipu do 'Ach so gern' [WIDEO]Till Lindemann jak zwykle zaskakuje i szokuje swoich fanów. Po świetnie przyjętych singlach 'Steh auf', 'Knebel', 'Frau & Mann' oraz 'Ach so gern', które zostały zobrazowane mocnymi klipami, przyszedł czas na drugą wersję 'Ach so gern'. Tym razem możemy zobaczyć brutalniejszą wersję teledysku.

Till Lindemann rozkręcił porządnie swój solowy projekt, który również niedługo zaprezentuje się na żywo. Wokalista Rammstein wykorzystuje czas przerwy swojego macierzystego zespołu i jak tylko może, promuje solową działalność. Po świetnie przyjętych singlach, które otrzymały mocne klipy, Lindemann postanowił udostępnić drugą, mocniejszą wersję klipu do singla 'Ach so gern'.

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI


Lindemann zaprezentował brutalną wersję klipu do 'Ach so gern' [WIDEO]

Tym razem możemy zobaczyć całą sekwencję w więzieniu, która nie jest przeplatana innymi kadrami. Wszystko to brutalne sceny bicia wokalisty przez strażników. Wszystko stworzono na jednym kadrze, co z pewnością jest różnicą względem poprzedniej wersji. Mówiąc krótko, jest to 100% Tilla w Tillu.GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz