Dominik Pajewski

10.01.2020 (11:27)

Rage Against The Machine są hipokrytami? Chodzi o występ na CoachelliRage Against The Machine powracają na scenę i z pewnością można nazwać to jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie muzyki. Niestety, nie wszyscy fani są zadowoleni z faktu, że grupa powraca akurat na festiwalu Coachella.

Powrót Rage Against The Machine na scenę, to jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat. Grupa co prawda koncertowała jeszcze w 2010 roku, jednak z planów na nową płytę nic nie wyszło. Później został powołany do życia projekt Prophets Of Rage, który całkiem nieźle sobie radził i cieszył się szacunkiem fanów. Panowie dogadali się jednak z Zackiem de la Rochą, dzięki czemu zespół znowu zacznie grać. Niestety, nie wszystkim fanom podoba się to, że grupa wraca akurat na festiwal Coachella.

PATTI SMITH NAPISAŁA POEMAT DLA GRETY THUNBERGRage Against The Machine są hipokrytami? Chodzi o występ na Coachelli

Jeden z fanów RATM zarzucił zespołowi, że granie na Coachelli, gdzie bilety są po 500 dolarów to ogromna hipokryzja. Jak podkreślił fan, an tego typu festiwalu nie ma raczej co robić rewolucji:

Ceny biletów na Coachellę zaczynają się od ok. 500 dolarów, a potem idą ostro w górę. Na tym festiwalu nie będzie rewolucji, bo to festiwal dla tych, którzy mogą sobie na niego pozwolić. Wybraliście złe miejsce na reaktywację (oczywiście, nie mówiąc o kwestiach finansowych).

Tom Morello postanowił krótko skomentować całe zamieszanie, pisząc:

Rage był gwiazdą Coachelli 1999 i 2007. #YaLateOnYaHate

Czy RATM pojawią się na innych festiwalach? Według przecieków tak, jednak oficjalnie jeszcze nic nie potwierdzono.

METALLICA WSPIERA WALKĘ Z POŻARAMI W AUSTRALII


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz