Dominik Pajewski

13.01.2020 (11:11)

Guns N' Roses wydadzą nową płytę w tym roku? Wypowiedział się o tym gitarzysta grupyNowa płyta Guns N' Roses jest czymś bardzo wyczekiwanym przez fanów zespołu. Okazuje się, że chyba w końcu dostaniemy premierowy krążek zespołu! Co wiemy o nowym wydawnictwie?

Nowa płyta Guns N' Roses to coś, na co czeka wielu fanów na całym świecie. Nic dziwnego, grupa jest w świetnej formie, w składzie znowu gra Slash, a Axl mocno pracował na swoim wizerunkiem i wokalem. Co stoi na przeszkodzie? Praktycznie nic i jak twierdzi gitarzysta grupy, wszystko zmierza ku nowemu albumowi.

TE WINYLE SPRZEDAWAŁY SIĘ NAJLEPIEJ W MIJAJACEJ DEKADZIEGuns N' Roses wydadzą nową płytę w tym roku? Wypowiedział się o tym gitarzysta grupy

W wywiadzie dla 'Forbesa' gitarzysta Richard Fortus ujawnił:

Chcielibyśmy grać nowe piosenki. Zawsze ćwiczymy coś przed koncertami. Wszystko zależy od tego, czy będziemy czuli, że kawałki te pasują do koncertu. Mam nadzieję, że w tym roku wydamy nową muzykę.


QUEEN ZACHWYCENI 13-LATKĄ, KTÓRA WYKONAŁA COVER 'BOHEMIAN RHAPSODY' [WIDEO]


Czy dostaniemy coś nowego? Tego nie wiadomo, warto jednak być na koncercie GNR 17 czerwca 2020 na PGE Narodowym. Jest szansa, że właśnie tam usłyszymy coś nowego.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz