Dominik Pajewski

13.01.2020 (11:11)

Guns N' Roses wydadzą nową płytę w tym roku? Wypowiedział się o tym gitarzysta grupyNowa płyta Guns N' Roses jest czymś bardzo wyczekiwanym przez fanów zespołu. Okazuje się, że chyba w końcu dostaniemy premierowy krążek zespołu! Co wiemy o nowym wydawnictwie?

Nowa płyta Guns N' Roses to coś, na co czeka wielu fanów na całym świecie. Nic dziwnego, grupa jest w świetnej formie, w składzie znowu gra Slash, a Axl mocno pracował na swoim wizerunkiem i wokalem. Co stoi na przeszkodzie? Praktycznie nic i jak twierdzi gitarzysta grupy, wszystko zmierza ku nowemu albumowi.

TE WINYLE SPRZEDAWAŁY SIĘ NAJLEPIEJ W MIJAJACEJ DEKADZIEGuns N' Roses wydadzą nową płytę w tym roku? Wypowiedział się o tym gitarzysta grupy

W wywiadzie dla 'Forbesa' gitarzysta Richard Fortus ujawnił:

Chcielibyśmy grać nowe piosenki. Zawsze ćwiczymy coś przed koncertami. Wszystko zależy od tego, czy będziemy czuli, że kawałki te pasują do koncertu. Mam nadzieję, że w tym roku wydamy nową muzykę.


QUEEN ZACHWYCENI 13-LATKĄ, KTÓRA WYKONAŁA COVER 'BOHEMIAN RHAPSODY' [WIDEO]


Czy dostaniemy coś nowego? Tego nie wiadomo, warto jednak być na koncercie GNR 17 czerwca 2020 na PGE Narodowym. Jest szansa, że właśnie tam usłyszymy coś nowego.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz