Anna Skalik

16.07.2014 (13:14)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Limp Bizkit - Stampede Ot The Disco Elephants. Kiedy premiera? [VIDEO]Kiedy będzie nowa płyta Limp Bizkit? Stampede Of The Disco Elephants była zapowiadana na lipiec 2014. Kiedy premiera? Sprawdź nowe informacje na temat płyty Limp Bizkit.

Nowa płyta Limp Bizkit - Stampede Of The Disco Elephants: kiedy premiera? Wiosną krążek został zapowiedziany na lipiec 2014, jednak w tej chwili mało mówi się o jego ukazaniu.

Wszyscy fani Limp Bizkit zastanawiają się, kiedy ostatecznie ukaże się Stampede Of The Disco Elephants. Zespół od dłuższego już czasu pracuje nad płytą i wydawać się chyba może, że... końca nie widać. Jednak z informacji, których na początku lipca udzielił Fred Durst, wynika, że grupa właśnie wykonuje ostatnie szlify nad płytą. Czy tak jest rzeczywiście?  O premierze muzycy Limp Bizkit mówią już ostrożnie, bez podawania konkretnych terminów. Mówi się, choć nie jest to pewne, że płyta ma wyjść do końca 2014...

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Jak tłumaczy Fred Durst, wydanie nowej płyty jest bardziej szalone niż zwykle. Trudno to wyjaśnić, ale myślę, że będzie to materiał, który zmieni sposób, w jaki dotychczas tworzyliśmy muzykę - powiedział.

W sieci krąży od pewnego czasu numer Endless Slaughter, czyli materiał czwartego singla zespołu z płyty Stampede Of The Disco Elephants. Przypominamy, że zespół ogłosił, że numer dostępny będzie wyłącznie na kasecie i do kupienia jedynie podczas koncertów zespołu. Poniżej możecie posłuchać tego kawałka.

>>> Verva Street Racing - program imprezy. sprawdź! <<<>>> Muzyka na wakacje - zobacz, czego słuchać latem <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz