Anna Skalik

16.07.2014 (13:14)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Limp Bizkit - Stampede Ot The Disco Elephants. Kiedy premiera? [VIDEO]Kiedy będzie nowa płyta Limp Bizkit? Stampede Of The Disco Elephants była zapowiadana na lipiec 2014. Kiedy premiera? Sprawdź nowe informacje na temat płyty Limp Bizkit.

Nowa płyta Limp Bizkit - Stampede Of The Disco Elephants: kiedy premiera? Wiosną krążek został zapowiedziany na lipiec 2014, jednak w tej chwili mało mówi się o jego ukazaniu.

Wszyscy fani Limp Bizkit zastanawiają się, kiedy ostatecznie ukaże się Stampede Of The Disco Elephants. Zespół od dłuższego już czasu pracuje nad płytą i wydawać się chyba może, że... końca nie widać. Jednak z informacji, których na początku lipca udzielił Fred Durst, wynika, że grupa właśnie wykonuje ostatnie szlify nad płytą. Czy tak jest rzeczywiście?  O premierze muzycy Limp Bizkit mówią już ostrożnie, bez podawania konkretnych terminów. Mówi się, choć nie jest to pewne, że płyta ma wyjść do końca 2014...

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Jak tłumaczy Fred Durst, wydanie nowej płyty jest bardziej szalone niż zwykle. Trudno to wyjaśnić, ale myślę, że będzie to materiał, który zmieni sposób, w jaki dotychczas tworzyliśmy muzykę - powiedział.

W sieci krąży od pewnego czasu numer Endless Slaughter, czyli materiał czwartego singla zespołu z płyty Stampede Of The Disco Elephants. Przypominamy, że zespół ogłosił, że numer dostępny będzie wyłącznie na kasecie i do kupienia jedynie podczas koncertów zespołu. Poniżej możecie posłuchać tego kawałka.

>>> Verva Street Racing - program imprezy. sprawdź! <<<>>> Muzyka na wakacje - zobacz, czego słuchać latem <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Euro 2020 - grupy. Z kim i kiedy Polska gra w eliminacjach?

  2019-10-13
  Euro 2020 - grupy. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Z kim i kiedy Polska gra w eliminacjach?
 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz