Daniel Wardziński

10.07.2014 (12:21)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Interpol All The Rage Back Home - pierwszy klip promujący El Pintor [VIDEO]Interpol prezentuje pierwszy singiel i teledysk promujący ich nowy album El Pintor. Zespół, który niedawno gościł na Open'er Festival 2014 rozpoczyna promocję nowego krążka - zobacz nowy teledysk Interpol.

Nowy teledysk Interpol trafił do Sieci. Nowojorskie gwiazdy rocka prezentują klip do kawałka All The Rage Back Home. Jest to teledysk, który rozpoczyna promocję nowego albumu rockowego zespołu zatytułowanego El Pintor. Teledysk możecie już obejrzeć na EskaROCK.pl.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Piosenki o przyjaźni: rockowe piosenki o przyjaźni artystów <<<


Czarno-biały teledysk o bardzo prostej strukturze bardzo dobrze współgra z nowym kawałkiem - All The Rage Back Home brzmi jak post-punkowa produkcja o bardzo dużej sile rażenia. Numer zaczyna się w bardzo spokojny sposób, kiedy Paul Banks wyłania się z cienia, kiedy jednak pojawia się perkusja wszystko zostaje odwrócone i numer dostaje kopa energii.

Co ciekawe Paul Banks na klipie gra również na basie co zdarza mu się od 2010 roku, kiedy z zespołem rozstał się wcześniejszy basista Interpol - Carlos Dengler. To pierwszy album, który Interpol zarejestrowali jako trio. Materiał jest już gotowy, a data premiery wyznaczona na 9 września. Jak Was się podoba nowy teledysk Interpol?

Interpol - All The Rage Back Home

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz