Anna Skalik

13.06.2014 (11:12)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Gerard Way z My Chemical Romance opublikował solowy singiel! [VIDEO]Gerard Way, frontman My Chemical Romance, opublikował w Sieci swój solowy numer. Kawałek Action Cat już teraz prezentujemy Wam na EskaROCK.pl. Posłuchaj i sprawdź informacje o nowej płycie Gerarda.

Nowości muzyczne 2014: Gerard Way, znany z formacji My Chemical Romance, wydał solowy numer. Kawałek zatytułowany Action Cat prezentujemy Wam poniżej.

Już na początku maj informowaliśmy Was, że Gerard Way, założyciel i lider nieistniejącej już formacji My Chemical Romance, rozpoczął pracę nad solową płytą. Artysta na krótko wcześniej założył w Internecie własną stronę, na której publikował bieżące informacje dla fanów oraz dzielił się z nimi swoją twórczością. Przypomnijmy, że poza muzyką, Way jest też grafikiem i rysownikiem.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Na stronie postanowił też ogłosić, że podpisał kontrakt z Warner Bros Records i nagrywa nowy album. Nadal nie znamy szczegółów wydawnictwa, ale premiera nowego numeru Gerarda Way'a jest już doskonałą zapowiedzią nadchodzącego materiału.

Jak Wam się podoba Action Cat? Słyszycie w nim ducha My Chemical Romance?

>>> Gerard Way z My Chemical Romance nagrywa solową płytę! <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • AC/DC - SHOT IN THE DARK: tak brzmi nowy utwór kultowej grupy

  2020-10-01
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. Teraz otrzymaliśmy pierwszą muzyczną zajawkę!
 • Rob Halford zaśpiewałby z Lady Gagą. Jakie piosenki mogliby wykonać?

  2020-10-01
  Rob Halford dołączył do grona muzyków rockowych i metalowych, którzy są oczarowani Lady Gagą. Frontman Judas Priest podkreślił, że mógłby zaśpiewać coś wspólnie z wokalistką.
 • Ogromna drukarka 3D, zaczęła tworzyć domy z betonu! To ogromny rozwój w budownictwie

  2020-10-01
  Technologia drukarek 3D rozwija się niesamowicie szybko i wygląda na to, że technologia wchodzi na stałe do kolejnych branży. Tym razem pokazano, że z drukarek 3D można drukować betonowe domy.
 • Mężczyzna, który wytatuował całe swoje ciało, stracił pracę w przedszkolu. Wszystko przez wygląd

  2020-10-01
  Sylvain Helaine, który ma praktycznie całe ciało pokryte tatuażami, stracił pracę w przedszkolu. Powodem był wygląda, a w zasadzie to, że pewien chłopiec miał koszmary przez wygląd Sylvaina.  
 • DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI W ESCE ROCK: 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-10-01
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz