Anna Skalik

13.06.2014 (11:12)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Gerard Way z My Chemical Romance opublikował solowy singiel! [VIDEO]Gerard Way, frontman My Chemical Romance, opublikował w Sieci swój solowy numer. Kawałek Action Cat już teraz prezentujemy Wam na EskaROCK.pl. Posłuchaj i sprawdź informacje o nowej płycie Gerarda.

Nowości muzyczne 2014: Gerard Way, znany z formacji My Chemical Romance, wydał solowy numer. Kawałek zatytułowany Action Cat prezentujemy Wam poniżej.

Już na początku maj informowaliśmy Was, że Gerard Way, założyciel i lider nieistniejącej już formacji My Chemical Romance, rozpoczął pracę nad solową płytą. Artysta na krótko wcześniej założył w Internecie własną stronę, na której publikował bieżące informacje dla fanów oraz dzielił się z nimi swoją twórczością. Przypomnijmy, że poza muzyką, Way jest też grafikiem i rysownikiem.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Na stronie postanowił też ogłosić, że podpisał kontrakt z Warner Bros Records i nagrywa nowy album. Nadal nie znamy szczegółów wydawnictwa, ale premiera nowego numeru Gerarda Way'a jest już doskonałą zapowiedzią nadchodzącego materiału.

Jak Wam się podoba Action Cat? Słyszycie w nim ducha My Chemical Romance?

>>> Gerard Way z My Chemical Romance nagrywa solową płytę! <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz