Anna Skalik

13.06.2014 (11:12)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Gerard Way z My Chemical Romance opublikował solowy singiel! [VIDEO]Gerard Way, frontman My Chemical Romance, opublikował w Sieci swój solowy numer. Kawałek Action Cat już teraz prezentujemy Wam na EskaROCK.pl. Posłuchaj i sprawdź informacje o nowej płycie Gerarda.

Nowości muzyczne 2014: Gerard Way, znany z formacji My Chemical Romance, wydał solowy numer. Kawałek zatytułowany Action Cat prezentujemy Wam poniżej.

Już na początku maj informowaliśmy Was, że Gerard Way, założyciel i lider nieistniejącej już formacji My Chemical Romance, rozpoczął pracę nad solową płytą. Artysta na krótko wcześniej założył w Internecie własną stronę, na której publikował bieżące informacje dla fanów oraz dzielił się z nimi swoją twórczością. Przypomnijmy, że poza muzyką, Way jest też grafikiem i rysownikiem.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Na stronie postanowił też ogłosić, że podpisał kontrakt z Warner Bros Records i nagrywa nowy album. Nadal nie znamy szczegółów wydawnictwa, ale premiera nowego numeru Gerarda Way'a jest już doskonałą zapowiedzią nadchodzącego materiału.

Jak Wam się podoba Action Cat? Słyszycie w nim ducha My Chemical Romance?

>>> Gerard Way z My Chemical Romance nagrywa solową płytę! <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Euro 2020 - grupy. Z kim i kiedy Polska gra w eliminacjach?

  2019-10-13
  Euro 2020 - grupy. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Z kim i kiedy Polska gra w eliminacjach?
 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz