Daniel Wardziński

23.03.2014 (16:19)

NOWE ROCKOWE ZESPOŁY: Ziemia Zakazana - zespół, który zagra przed Lady Pank w Londynie [VIDEO]Ziemia Zakazana to nowy rockowy zespół o którym niedługo może być głośno. 7 marca grają w Londynie przed Lady Pank. W planach jest debiutancki album w jednej z największych metalowych wytwórni.

Kim są muzycy zespołu Ziemia Zakazana? Zwycięzcy konkursu na support przed Lady Pank w Londynie już niedługo mogą być gwiazdami rocka w Polsce. Odkąd ogłoszono wyniki konkursu w którym udało im się zdobyć możliwość wystąpienia przed wielką publicznością w Londynie na IndigO2 Arena, ich profil na Facebooku rośnie z każdym dniem.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: koncertowy rozkład jazdy na 2014 <<<

Liderem zespołu jest Grzegorz Żygoń, który wystąpił w Must Be The Music z grupą Symetria. Pierwszy występ grupy zachwycił jury, ale wokalista nie wspomina programu dobrze i wypowiada się o nim niepochlebnie, mówiąc, że tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o zarabianie na zdolnych ludziach, a nie o promocję talentów. Jeszcze w ramach Symetrii udało mu się spełnić marzenie wielu rockmanów - wystąpić przed Guns'N'Roses.

W 2013 zespół wypuścił EP, ale na tym nie poprzestaje. Jeszcze w kwietniu mają zamiar wejść do studia, żeby zarejestrować materiał na debiutancki album. Trwają rozmowy wydawnicze z dużymi metalowymi wytwórniami, więc bardzo prawdopodobne, że niedługo będzie o nich głośno.

Ziemia Zakazana - Inny

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz