Dominik Pajewski

09.01.2018 (14:49)

Nastolatka wymiata System Of A Down na bębnach [VIDEO]System Of A Down cały czas pozostają w stanie wydawniczego zawieszenia. Rozmowy o nowe płycie trwają, jednak nic z tego nie wynika. W tej sytuacji, najmłodsi fani postanawiają pokazać, że siła grupy jest cały czas ogromna i ma wielki wpływ.

System Of A Down od kilku lat zwodzą fanów, obiecując, ze nowa płyta w końcu się pojawi. Gdy nadzieja wzrasta, wiadomo, że muzycy są w sali prób, to Serj Tankian gasi entuzjazm i mówi, że nic się jednak z SOAD nie dzieje.

Syn Slasha uważa, że ostatnia płyta Guns N' Roses to porażka i ma na to dowody


Taka sytuacja frustruje fanów, jednak mimo tych wielu lat bez nowego wydawnictwa, SOAD inspiruje całe pokolenia fanów. Nawet najmłodsi uczą się kompozycji zespołu i pokazują, jak ich twórczość wpływa na nich. 

Zrobiła to między innymi 18-letnia Sina, która pokazała, jak na bębnach wzorowo zagrać 'Chop Suey!'. Kultowy kawałek System Of A Down został zagrany na najwyższym poziomie, nie mu tu mowy o profanacji. Posłuchajcie sami:
 


Śląski dubbing Spider-Mana, Matrixa i Łowcy Androidów bawi do łez [VIDEO]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz