17.09.2013 (13:00)

Muniek zapowiada koncert urodzinowy "Muniek 50"! [2013, WARSZAWA, BILETY]Po ostatnim koncercie z okazji jubileuszu 30- lecia zespołu T.LOVE, w tym roku Muniek Staszczyk wraca do Stodoły, żeby świętować swoje 50. urodziny! Będzie to z pewnością wyjątkowa impreza!

Muniek, lider i wokalista T.LOVE przyszedł na świat w Częstochowie, skąd przeniósł się po ukończeniu IV Liceum Ogólnokształcącego do stolicy. Tam ukończył studia na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. T.LOVE (początkowo Teenage Love Alternative) nagrał ponad dwadzieścia albumów studyjnych i koncertowych. Ostatnie dwupłytowe wydawnictwo, zatytułowane „Old is Gold” błyskawicznie zyskało status Złotej Płyty.

Charakterystyczny głos i charyzma Muńka Staszczyka sprawiają, że zespół wciąż nie traci na popularności. Obchodzone przez niego, w warszawskiej Stodole 50. urodziny będą doskonałą okazją dla wszystkich fanów, by oddać hołd temu niezwykłemu artyście. Koncert uświetnią wspaniali goście: Stanisława Celińska, Bartek Wąsik & Royal String Quartet oraz Titus (Acid Drinkers)!

Stanisława Celińska to wybitna aktorka filmowa i teatralna z warszawskimi korzeniami. Występowała między innymi na deskach teatrów: Współczesnego, Dramatycznego, Studio, Kwadrat i Nowego, gdzie możemy ją aktualnie podziwiać w bieżącym repertuarze. W roku 2013, w ramach współpracy z aranżerem i pianistą Bartkiem Wąsikiem oraz jego zespołem Royal String Quartet, nagrała niezwykłą płytę pod tytułem "Nowa Warszawa", na której znaleźć możemy oryginalne, klimatyczne aranżacje doskonale znanych utworów poświęconych stolicy – m.in. „Warszawę” zespołu T.LOVE.

Bartek Wąsik to pianista i aranżer. Jest członkiem Lutosławski Piano Duo, z którym od lat odnosi sukcesy i koncertuje na całym świecie. Jest również założycielem i członkiem zespołu Kwadrofonik – wyjątkowego na scenie polskiej kwartetu fortepianowo-perkusyjnego, z którym od momentu spektakularnego zwycięstwa na 9. Festiwalu Nowa Tradycja (Grand Prix, Nagroda Publiczności, Nagroda Prezydenta Warszawy), występował m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall czy Filharmonii Berlińskiej, a także w Japonii, Chinach, Brazylii, Izraelu oraz większości krajów Europy.

Royal String Quartet to dziś jeden z najbardziej dynamicznych kwartetów smyczkowych na świecie. Zbiera entuzjastyczne recenzje dzięki interpretacjom klasyki, przyczynia się też do odkrywania mniej znanej w świecie muzyki polskiej.

Tomasz Pukacki, szerzej znany jako Titus, to przede wszystkim lider, wokalista i basista heavymetalowego zespołu Acid Drinkers. Ostatnim z jego licznych, dodatkowych projektów jest zespół Anti Tunk Nun, będący efektem współpracy nawiązanej w 2011 roku z 14- letnim wówczas gitarzystą.

Jako support wystąpi zespół Magnificent Muttley - sensacyjni zwycięzcy konkursu młodych talentów na Fesitwalu w Jarocinie, oraz zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza "Border Breaker" dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę. Ich muzyka to ostre gitarowe riffy, melodyjne wokale oraz dużo improwizacji.

T.LOVE
MUNIEK 50
– KONCERT URODZINOWY
GOŚCIE SPECJALNI: Stanisława Celińska, Bartek Wąsik & Royal String Quartet, Titus (Acid Drinkers) Support: Magnificent Muttley

30 listopada 2013 Klub Stodoła, Warszawa 

Bilety w cenie: 50 PLN - przedsprzedaż oraz 60 PLN w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • Dominika Barabas odpala 'Trotyl' [WIDEO]

  2020-10-28
  Piosenka "Trotyl" powstała jako dzieło kolektywnej współpracy. Podczas Songwriter Camp ZAiKS Dominika współpracowała z Mateuszem Brzostowskim i Pawłem Harańczą.
 • Youtuber chwalił się, jak pędzi Lamborgini. Teraz pożegna się z prawem jazdy

  2020-10-28
  Powiedzieć, że youtuberzy często przeginają, to jak nic nie powiedzieć. Pewien gość postanowił popisać się przed swoimi widzami, pędząc Lamborgini i łamiąc przepisy. To oczywiście posłużyło za materiał dowodowy dla policji.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-28
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz