Krzysztof Zawistowski

29.07.2014 (13:58)

METALOWE COVERY: Cannibal Corpse na ukulele. Niesamowity cover deathmetalowej legendy na ukulele [VIDEO]Metalowe covery: Cannibal Corpse na ukulele. YouTuber, Rob Scallon stworzył cover Cannibal Corpse - Frantic Disembowelment na ukulele. Deathmetalowy cover na ukulele. To musi robić wrażenie. I robić. Posłuchaj nietypowego coveru Cannibal Corpse - Frantic Disembowelment!

Metalowe covery: Cannibal Corpse - Frantic Disembowelment na ukulele. Rob Scallon, ten sam, który zrobił również na ukulele genialne covery Slayera Raining Blood i War Ensemble powraca z kolejnym, metalowym coverem. Tym razem YouTuber wziął na warsztat deathmetalowe Cannibal Corpse.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Dokładnie tak, Rob Scallon nagrał na ukulele cover Cannbial Corpse - Frantic Disembowelment. Zrobiła także do niego klip. Trzeba przyznać, że gość ma talent i poczucie humoru, nie można też odmówić mu kreatywności. Mimo że, muzyk wcale nie przypomina stereotypowego fana metalu, to ma w sobie nieskończone pokłady metalowej energii. Cover Cannbial Corpse - Frantic Disembowelment na ukulele robi wrażenie i jedzie!

Cannibal Corpse - Frantic Disembowelment na ukulele

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz