Dominik Pajewski

06.12.2019 (10:35)

Metallica się sprzedała! Tak twierdzi muzyk zespołu DestructionTo, że Metallica osiągnęła niebywały sukces, nie trzeba chyba nikomu mówić. Niestety, podejście do tematu kariery przez zespół, cały czas komuś nie pasuje. Muzyk zespołu Destruction uważa, że grupa się sprzedała.

Metallica uznawana jest za najsłynniejszy zespół z pogranicza rocka i metalu na świecie. Grupa gra na największych stadionach na świecie, sprzedaje miliony płyt i cieszy się niesłabnącą popularnością. Niestety, sukces grupy nie każdemu odpowiada, zwłaszcza w świecie thrash metalu.
 

ED O’BRIEN Z RADIOHEAD – ZAPOWIADA SOLOWY ALBUM. POSŁUCHAJ PIERWSZEGO SINGLA „BRASIL”
 


Metallica się sprzedała! Tak twierdzi muzyk zespołu Destruction

W wywiadzie dla portalu 'Rauta', Schmier, basista i wokalista niemieckiego zespołu thrashmetalowego Destruction, stwierdził:

Musicie zrozumieć, że Amerykanie to biznesmeni. Wiedzą, jak się sprzedać jeśli chodzi o image i chwytliwe piosenki. Metallica zaczęła pisać chwytliwe piosenki i się stała sławna. Wciąż wypełniają stadiony.

Ja byłem kiedyś rozgniewanym młodym człowiekiem, a teraz jestem rozgniewanym starym człowiekiem. Niewiele się zmieniło. Nie chcę wkurzyć fanów Metalliki, ale kiedy jesteś miliarderem na co możesz być wkurzony? Chyba tylko na to, że twój lokaj przypalił jajecznicę. Jeśli nie chcesz utracić wiarygodności ulicy nie możesz być bardzo bogaty. W metalu jeśli jakiś zespół staje się zbyt sławny zwykle rozmiękcza to jego brzmienie. Heavymetalowe, a zwłaszcza thrashowe zespoły, muszą mieć w sobie gniew. Jeśli robisz zakupy w sklepie Gucciego wątpię by był w tobie gniew.

QUENTIN TARANTINO UJAWNIŁ 3 SWOJE ULUBIONE FILMY Z 2019 ROKU
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz