Dominik Pajewski

09.09.2020 (10:14)

Metallica ruszy w trasę z orkiestrą? Kirk Hammett mówi, jak to wygląda ze strony logistycznejKoncerty Metalliki z orkiestrą symfoniczną stały się prawdziwym hitem, a wydawnictwo ''S&M2'' cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nie dziwne, że pojawiają się pytania o całą trasę koncertową, na co odpowiedział Kirk Hammett.

Metallica i orkiestra symfoniczna, to wydarzenie, które doczekało się kontynuacji w formie krążka S&M2. Album wywołał oczywiście wiele emocji i śmiało można powiedzieć, że są to emocje pozytywne. Stąd też pytania, czy jest szansa na całą trasę z orkiestrą symfoniczną? Na to zagadnienie postanowił odpowiedzieć Kirk Hammett.

METALLICA MA BARDZO DUŻO NOWEGO MATERIAŁU. KIEDY GO USŁYSZYMY? LARS ULRICH ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY

 

Czy Metallica ruszy w trasę koncertową z orkiestrą symfoniczną? 

W wywiadzie dla ''Teraz Rocka'', Kirk Hammett powiedział, jaka jest szansa na ewentualną trasę z orkiestrą symfoniczną:

Bardzo mi się podobało, gdy dwadzieścia lat temu zagraliśmy potem w Nowym Jorku i Berlinie. Muszę powiedzieć, że berliński koncert był najlepszy, jaki daliśmy w ramach „S&M” do tamtego momentu. (...) Mając to na uwadze, z radością zabrałbym ten nowy projekt w trasę (...) z radością widziałbym jakieś dwadzieścia pięć koncertów w Stanach, Europie i Azji. Jeszcze fajniej byłoby pojechać z tym dalej – do Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii.

Jednak, entuzjazm gaśnie w momencie gdy trzeba zabrać się za aspekty logistyczne całego przedsięwzięcia:

Nie jest łatwo zorganizować transport siedemdziesięciu pięciu dodatkowych muzyków. My wozimy czterech, zabranie ze sobą jeszcze siedemdziesiątki, byłoby logistycznym koszmarem.

BLACK SABBATH JEDNAK POWRÓCĄ? SPRAWĘ KOMENTUJE OZZY OSBOURNE

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bastille - szczery singiel „survivin’”. Brzmienie zaskoczy wszystkich fanów zespołu

  2020-09-25
  Po wakacyjnej niespodziance w postaci nagranego wspólnie z Grahamem Coxonem singla „WHAT YOU GONNA DO???”, Bastille zmienia stylistykę w prowokującym singlu „survivin’” – żywej opowieści o tej wersji nas samych, którą decydujemy się pokazywać innym. Na tle zniewalająco odmiennego brzmienia, lider grupy Dan Smith osiąga nowy poziom bezpośredniości, gdy zastanawia się nad niepokojem, wątpieniem w samego siebie oraz przytłaczającym współczesnym światem.
 • The Neighbourhood w Polsce 2021 - nowe daty koncertów amerykańskiej kapeli

  2020-09-25
  Stało się to, co stać się musiało. Jesienne koncerty The Neighbourhood zostały przełożone o rok. Sprawdźcie, kiedy i gdzie wystąpi zespół.
 • KULT - Pomarańczowa Trasa 2020: 9 koncertów! Bilety, daty i miejsca

  2020-09-25
  Pomarańczowa Trasa Kultu 2020 stała pod znakiem zapytania, ale organizatorzy oraz zespół stanęli na wysokości zadania i oto mamy - 9 koncertów Kazika i spółki! Sprawdźcie, w których miastach i kiedy zagra kapela oraz gdzie kupić bilety.
 • Marilyn Manson: krwawy klip z Normanem Reedusem - gwiazdorem Świętych z Bostonu i The Walking Dead

  2020-09-25
  Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał nowy krążek Marilyna Mansona zatytułowany "We Are Chaos". Muzyk udostępnił znakomity teledysk do utworu „Don't Chase The Dead”.
 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz