Anna Skalik

08.01.2014 (11:22)

Legendy Rocka: Judas Priest uwieczniony w kultowym serialu Simpsonowie, zagrał Breaking The Law [VIDEO]Zespół Judas Priest dołączył do grona Legend Rocka, które zostały uwiecznione w kultowym serialu animowanym Simpsonowie. Tym samym dołączył do grona takich  gwiazd jak Metallica czy U2.

Judas Priest gra koncert w Simpsonach. Legenda Rocka została zaproszona do współpracy przy ostatnio wyemitowanym odcinku kultowego serialu. Zespół pojawia się na chwilę, grając jeden ze swoich najbardziej rozpoznawalnych hitów Breaking The Law. Słowa piosenki zostały jednak zmienione – zgodnie z treścią odcinka.

Czego dotyczy fabuła? Nie będziemy dokładnie zdradzać, powiemy jednak, że pojawia się motyw nielegalnie ściąganych filmów. Odcinek Simpsonów, w którym wystąpił Judas Priest nosi tytuł Steal This Episode.

>>>Zobacz na EskaROCK.pl: Legendy Rocka - Muzycy z Guns N' Roses nagrywają materiał na płytę dla supergrupy The Dead Daisies<<<

Występując w Simpsonach, muzycy dołączyli do szerokiego grona gwiazd, które dotąd pojawiły się w serialu. Od początku produkcji do fabuły Simpsonów wkomponowano wiele Legend Rocka, takich jak Metallica, Aerosmith, Ringo Starr, Red Hot Chilli Peppers, U2, Kid Rock, The Rolling Stones czy Coldplay.

Serial Simpsonowie produkowany jest od 1989 roku. Od początku jego istnienia powstało już 25 sezonów a FOX TV wyemitowało ponad 500 odcinków.

Zobacz w EskaROCK.pl fragment serialu Simpsonowie z udziałem Judas Priest.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz