Dominik Pajewski

23.03.2018 (15:12)

Kultowe 'The Final Countdown' w wersji vintage [VIDEO]Jeżeli lubicie kreatywne przeróbki Postmodern Jukebox, to ta wersja 'The Final Countdown' z repertuaru grupy Europe was oczaruje.

Postmodern Jukebox znani są z tego, że ich covery zmieniają oblicze rockowych szlagierów. Absolutnym hitem był cover Queen, który pokazał fanom rocka, że można przerobić klasyczne hity w elegancki, staromodny sposób. 

Nowy teledysk Marilyna Mansona - w roli pielęgniarki Courtney Love [VIDEO]


Bardzo dobrze brzmiała przeróbka Soundgarden, która podbiła serca fanów. Teraz przyszedł czas na inny rockowy szlagier. Kompozycja 'The Final Countdown' z repertuaru grupy Europe, to absolutny hit, który można powiedzieć, że wychował muzycznie pokolenia.

Glaca - Tobie: najbardziej osobisty utwór z płyty 'Zang'


Wersja Postmodern Jukebox jest mocno staromodna i na samym początku ciężko rozpoznać, że to właśnie ten numer. Posłuchajcie, jak brzmi 'The Final Countdown' w wersji vintage:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz