Dominik Pajewski

23.03.2018 (15:12)

Kultowe 'The Final Countdown' w wersji vintage [VIDEO]Jeżeli lubicie kreatywne przeróbki Postmodern Jukebox, to ta wersja 'The Final Countdown' z repertuaru grupy Europe was oczaruje.

Postmodern Jukebox znani są z tego, że ich covery zmieniają oblicze rockowych szlagierów. Absolutnym hitem był cover Queen, który pokazał fanom rocka, że można przerobić klasyczne hity w elegancki, staromodny sposób. 

Nowy teledysk Marilyna Mansona - w roli pielęgniarki Courtney Love [VIDEO]


Bardzo dobrze brzmiała przeróbka Soundgarden, która podbiła serca fanów. Teraz przyszedł czas na inny rockowy szlagier. Kompozycja 'The Final Countdown' z repertuaru grupy Europe, to absolutny hit, który można powiedzieć, że wychował muzycznie pokolenia.

Glaca - Tobie: najbardziej osobisty utwór z płyty 'Zang'


Wersja Postmodern Jukebox jest mocno staromodna i na samym początku ciężko rozpoznać, że to właśnie ten numer. Posłuchajcie, jak brzmi 'The Final Countdown' w wersji vintage:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz