Dominik Pajewski

09.04.2019 (10:36)

Koncert Rammstein zostanie odwołany? Tego chcą RosjanieRammstein ma na całym świecie wielu fanów, jednak spokojnie można stwierdzić, że w Polsce i Rosji jest ich najwięcej. Niestety, nie wszystkim podoba się to co zespół przekazuje w swoich tekstach.

Rammstein przez wiele lat działalności zgromadził ogromną ilość fanów, która cały czas wspiera zespół w działaniach. Niestety, nie każdemu podoba się to, co zespół przekazuje w swoich tekstach, przez co, pojawia się sprzeciw wobec koncertu. Tak jest przynajmniej w Rosji.

PolAndRock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

 

Rosjanie chcą odwołania koncertu Rammstein. O co chodzi?

Zespół ma zaplanowane koncerty 29 lipca w Moskwie oraz 2 sierpnia w Petersburgu. Koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem,  jednak jak podają rosyjskie media, postała petycja o odwołanie koncertów. Skierowano ją do największych władz miast oraz samego premiera, a w samej treści umieszczono, że grupa źle wpływa na młodych ludzi, a ich teksty nawiązują do homoseksualizmu, seksualnych dewiacji oraz kanibalizmu i samobójstw. To akurat nie jest nic nowego, bo już we wcześniejszych latach pojawiały się głosy sprzeciwu i to właśnie z tych powodów. Wiele kontrowersji budzi również teledysk do kawałka 'Deutschland', który według Rosjan jest nawiązywaniem do nazizmu.

Była żona Slasha wyprzedaje pamiątki muzyka. Do zdobycia cenne rzeczy


Czy koncert Rammstein zostanie odwołany? Szansa jest raczej znikoma, tym bardziej, że są to duże wydarzenia, z czego jedno jest wyprzedane.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz