Anna Skalik

27.04.2016 (13:50)

Koncert dla Kory: Tomek Lipiński, Piersi i inni zagrają w KrakowieKoncert dla Kory: Tomek Lipiński, Piersi, Chupacabras, Future Folk i Goch zagrają, by zbierać środki na pomoc w leczeniu Kory Jackowskiej. Sprawdź szczegóły!

Koncert dla Kory Jackowskiej w Krakowie: Tomek Lipiński, Piersi, Chupacabras, Future Folk i Goch będą gwiazdami specjalnego koncertu, z którego dochód przeznaczony ma być na wsparcie leczenia Kory Jackowskiej. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim klubie Rotunda.

Kiedy koncert dla Kory?


Koncert dla Kory odbędzie się w niedzielę 15 maja. Wydarzenie jest wyrazem wsparcia dla artystki oraz wszystkich kobiet, które zmagają się z rakiem. Podczas imprezy, oprócz koncertów gwiazd, odbywać się będą także licytacje. Imprezę poprowadzi Adam Grzanka. Bilety kosztują 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu).

Wokalistka Maanamu - Olga "Kora" Jackowska z rakiem jajnika zmaga się do 2013 roku. W 2016 przechodzi remisję choroby. Już kilka tygodni temu wokalistka wywołała spore zaskoczenie publikując prośbę o wsparcie na zakup drogiego leku, który ratuje jej życie. Apel ten stał się powodem do wznowienia dyskusji o cenie leków, które w leczeniu raka są niezbędne. Jednak sama artystka spotkała się z krytyką. Zarzucano jej, że jako osoba majętna nie powinna prosić o pomoc finansową.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz