Krzysztof Zawistowski

08.05.2014 (10:54)

Kim jest Rea Garvey z Reamonn? Sprawdź na EskaROCK.pl kim jest gość półfinału Must Be The Music, Rea Garvey! [VIDEO]Kim jest Rea Garvey wokalista Reamonn? Rea Garvey wystąpi gościnnie na 3. półfinale Must Be The Music. Rea Garvey kto to? - Jeśli takie pytanie właśnie obudziło się w Twojej głowie, sprawdź kim jest Rea Garvey z Reamonn na EskaROCK.pl!

Kim jest Rea Garvey? Rea Garvey kto to? Te pytania pojawiły się w głowach niemal wszystkich widzów i fanów Must Be The Music. Na EskaROCK.pl odpowiadamy na pytanie: Kim jest Rea Garvey?

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Rea Gravey wystąpi gościnnie podczas 3. półfinału Must Be The Music. Irlandzki wokalista nie jest dobrze znany w naszym kraju, więc od razu pojawiło się pytanie Kto to Rea Garvey? Rea Garvey (naprawę Raymond Michael Garvey) to irlandzki wokalista urodziny 03.05.1971. Popularność zdobył jako wokalista niemieckiej formacji indierockowej Reamonn, której jest liderem i założycielem.

Kariera Reamonn rozpoczęła się, gdy w 1997 roku 26-letni Rea Garvey porzucił rodzinna Irlandię i bez pieniędzy, tylko z demówką w kieszeni przeprowadził się do Niemiec. Tam dał ogłoszenie w lokalnej gazecie Wokalista szuka zespołu. Tak narodził się Reamonn. Do tej pory zespół wydał 6 albumów studyjnych. Większość z nich pokryła się złotem lub platyną. Od 2011 zespół jest w stanie zawieszenia.

>>> Must Be The Music 2014: 3.półfinał <<<

Rea Garvey jest również uznanym kompozytorem. Tworzył dla takich artystów jak: Nelly Furtado, The BossHoss Paul van Dyk, Jam and Spoon, Roger Cicero. Swój pierwszy solowy album Rea Garvey - Can't Stand The Silence wydał w 2014 roku. Wokalista Reamonn, Rea Garvey jest także jurorem/trenerem w The Voice Of Germany.

Rea Garvey - Wild Love

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz