27.05.2013 (22:00)

JJXO ujawniają kolejna piosenkę "Grind" - ściągnij mp3! [2013]Kolejny nowy kawałek - prezentują i rozdają muzycy grupy JJXO. Formacja jest nowym wcieleniem części ekipy znanej doskonale słuchaczom EskiROCK z zespołu Oedipus.

Pierwszym singlem JJXO był kawałek "Nothing To Let Go", po nim muzycy ujawnili "Get Used To It", teraz pora na kolejny utwór: "Grind".

JJXO miało być "terapią" dla wokalisty Jeremy`ego Haffnera. Po setkach godzin na pokładzie samolotów, autobusów, pociągów podczas trasy koncertowej z zespołem Oedipus, Jeremy postanowił muzycznie odetchnąć. Napisał więc piosenki na akustyczny bas. Naturalnym współpracownikiem był gitarzysta Oedipus, Stephen Cohen. W styczniu 2013 roku Jeremy i Stephen zaczęli tworzyć piosenki na debiutancką EPkę pod szyldem JJXO.
  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz