27.05.2013 (22:00)

JJXO ujawniają kolejna piosenkę "Grind" - ściągnij mp3! [2013]Kolejny nowy kawałek - prezentują i rozdają muzycy grupy JJXO. Formacja jest nowym wcieleniem części ekipy znanej doskonale słuchaczom EskiROCK z zespołu Oedipus.

Pierwszym singlem JJXO był kawałek "Nothing To Let Go", po nim muzycy ujawnili "Get Used To It", teraz pora na kolejny utwór: "Grind".

JJXO miało być "terapią" dla wokalisty Jeremy`ego Haffnera. Po setkach godzin na pokładzie samolotów, autobusów, pociągów podczas trasy koncertowej z zespołem Oedipus, Jeremy postanowił muzycznie odetchnąć. Napisał więc piosenki na akustyczny bas. Naturalnym współpracownikiem był gitarzysta Oedipus, Stephen Cohen. W styczniu 2013 roku Jeremy i Stephen zaczęli tworzyć piosenki na debiutancką EPkę pod szyldem JJXO.
  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz