Anna Skalik

30.04.2014 (11:12)

In Flames - koncert w Polsce i nowa płyta w 2014. Sprawdź szczegóły nowego albumu In Flames - Siren Charms. [VIDEO]Koncert w Polsce i nowa płyta In Flames w 2014 są dużą niespodzianką dla polskich fanów tej znanej szwedzkiej formacji death metalowej. Kiedy i gdzie zagrają In Flames i kiedy premiera ich nowej płyty - Siren Charms? Sprawdź szczegóły na EskaROCK.pl.

W 2014 In Flames zagrają koncert w Polsce i wydadzą nową płytę. Te dwie wiadomości na pewno ucieszą polskich fanów grupy. Koncert In Flames odbędzie się w Krakowie, w klubie Studio. Termin imprezy to sobota 27 września 2014.

Nowa płyta In Flames ukaże się dokładnie 5 września 2014 nakładem wytwórni Epic, a koncert w Krakowie będzie jednym z występów promujących ten nowy krążek.

>>> In Flames - koncert w Polsce 2014 <<<

Nadchodzący nowy album In Flames, zatytułowany Siren Charm zawierać będzie jedenaście premierowych numerów. poniżej prezentujemy Wam tracklistę krążka.

01. In Plain View
02. Everything's Gone
03. Paralyzed
04. Through Oblivion
05. With Eyes Wide Open
06. Siren Charms
07. When The World Explodes
08. Rusted Nail
09. Dead Eyes
10. Monsters In The Ballroom
11. Filtered Truth

>>> Koncertowy rozkład jazdy <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz