Dominik Pajewski

02.12.2019 (15:35)

HOOK UDERZA W KORPORACJĘ! NOWY KLIP ZESPOŁU JUŻ W SIECINiespełna trzy miesiące temu HOOK opublikował utwór „WychOFFanie”, w którym poruszył temat „złej” młodzieży. Tym razem na tapetę wziął leszczy a zarazem grube ryby z korporacji.

''Gnojek” to rock’n’rollowy protest song wymierzony w coraz powszechniej występujące w kulturze korpo postawy odreagowywania własnych kompleksów i frustracji poprzez dręczenie i poniżenie innych. Nie godząc się na takie praktyki, kpimy w Gnojku z tych, którzy zapomnieli, że "dobrze być kimś ważnym, ale ważniejsze być kimś dobrym” - mówi autor tekstu Marcin Michalczyk.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE
Bio:
Zespół powstał 10 października 2014 w Kielcach z inicjatywy Mateusza Salaty. Nazwa HOOK pochodzi od angielskiego terminu określającego najbardziej chwytliwy element piosenki. 4 listopada 2016 roku w sklepach ukazała się debiutancka płyta „BUNT” zawierająca 10 autorskich kompozycji. Muzyka zespołu zagościła na antenach takich rozgłośni jak Antyradio, Eska Rock, RDC, Trójka, Czwórka. Na przestrzeni 3 lat zagrali dziesiątki koncertów i supportowali największe polskie rockowe zespoły. Na koncie mają również zwycięstwo na studenckim festiwalu KORTOFEST w Olsztynie. ldąc za ciosem zespół stworzył materiał na kolejny krążek, który planuje wydać w styczniu 2020 roku. Do tego czasu pojawi się kilka nowych singli z teledyskami na platformie YouTube. Premiera pierwszego pt.”WychOFFanie” już 6 września 2019r

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz