Dominik Pajewski

02.12.2019 (15:35)

HOOK UDERZA W KORPORACJĘ! NOWY KLIP ZESPOŁU JUŻ W SIECINiespełna trzy miesiące temu HOOK opublikował utwór „WychOFFanie”, w którym poruszył temat „złej” młodzieży. Tym razem na tapetę wziął leszczy a zarazem grube ryby z korporacji.

''Gnojek” to rock’n’rollowy protest song wymierzony w coraz powszechniej występujące w kulturze korpo postawy odreagowywania własnych kompleksów i frustracji poprzez dręczenie i poniżenie innych. Nie godząc się na takie praktyki, kpimy w Gnojku z tych, którzy zapomnieli, że "dobrze być kimś ważnym, ale ważniejsze być kimś dobrym” - mówi autor tekstu Marcin Michalczyk.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE
Bio:
Zespół powstał 10 października 2014 w Kielcach z inicjatywy Mateusza Salaty. Nazwa HOOK pochodzi od angielskiego terminu określającego najbardziej chwytliwy element piosenki. 4 listopada 2016 roku w sklepach ukazała się debiutancka płyta „BUNT” zawierająca 10 autorskich kompozycji. Muzyka zespołu zagościła na antenach takich rozgłośni jak Antyradio, Eska Rock, RDC, Trójka, Czwórka. Na przestrzeni 3 lat zagrali dziesiątki koncertów i supportowali największe polskie rockowe zespoły. Na koncie mają również zwycięstwo na studenckim festiwalu KORTOFEST w Olsztynie. ldąc za ciosem zespół stworzył materiał na kolejny krążek, który planuje wydać w styczniu 2020 roku. Do tego czasu pojawi się kilka nowych singli z teledyskami na platformie YouTube. Premiera pierwszego pt.”WychOFFanie” już 6 września 2019r

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz