02.07.2012 (16:00)

Gotye dementuje pogłoski o swojej śmierciGotye ucina plotki o swojej śmierci. Artysta napisał na swoim Twitterze: "Żyję". Zamieszanie rozpoczęło się, kiedy telewizja CNN podała, że muzyk popełnił samobójstwo.

Plotki o śmierci artysty zaczęły pojawiać się w weekend w internecie. W końcu, telewizja CNN doniosła: "O 4:32 Gotye zastrzelił się przy pomocy pistoletu, kaliber 9mm. Śledztwo wykazało, że śmierć nastąpiła w wyniku samobójstwa". Telewizja podała nawet godzinę "zgonu" artysty!

Dla muzyka sprawa okazała się na tyle uciążliwa i kłopotliwa, że napisał na swoim Twitterze "Żyję".

Sytuacja, jak się okazuje, bardzo rozbawiła kolegów z jego zepsołu. Tim Shiel napisał: "Ze smutkiem informuję, że Gotye odszedł- dostał ataku serca podczas lotu na jednorożcu, nad podwójną tęczą". Shiel dodał, że to nie koniec żartów ze "śmierci " Gotye.
 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz