02.07.2012 (16:00)

Gotye dementuje pogłoski o swojej śmierciGotye ucina plotki o swojej śmierci. Artysta napisał na swoim Twitterze: "Żyję". Zamieszanie rozpoczęło się, kiedy telewizja CNN podała, że muzyk popełnił samobójstwo.

Plotki o śmierci artysty zaczęły pojawiać się w weekend w internecie. W końcu, telewizja CNN doniosła: "O 4:32 Gotye zastrzelił się przy pomocy pistoletu, kaliber 9mm. Śledztwo wykazało, że śmierć nastąpiła w wyniku samobójstwa". Telewizja podała nawet godzinę "zgonu" artysty!

Dla muzyka sprawa okazała się na tyle uciążliwa i kłopotliwa, że napisał na swoim Twitterze "Żyję".

Sytuacja, jak się okazuje, bardzo rozbawiła kolegów z jego zepsołu. Tim Shiel napisał: "Ze smutkiem informuję, że Gotye odszedł- dostał ataku serca podczas lotu na jednorożcu, nad podwójną tęczą". Shiel dodał, że to nie koniec żartów ze "śmierci " Gotye.
 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz