Robert Choiński

21.11.2015 (17:18)

Good Charlotte - Makeshift Love: zespół powraca na rockowe listy i zapowiada koncertyNowy singiel Good Charlotte - Makeshift Love zaliczył udany debiut w rockowych zestawieniach amerykańskiego magazynu Billboard. Sprawdź najbliższe plany zespołu, w tym te dotyczące trasy koncertowej już teraz - na EskaROCK.pl

Good Charlotte powracają ze swoim nowym singlem Makeshift Love do świata muzyki oraz na rockowe listy prestiżowego magazynu Billboard. Pierwsza piosenka GC po czteroletniej przerwie zaliczyła udany debiut w zestawieniach Rock Digital Songs i Alternative Digital Songs plasując się w obydwu przypadkach na miejscu dziewiątym. Najnowszy utwór znalazł się też na 30 pozycji ostatniego zestawienia Hot Rock Songs.

Fanów Good Charlotte powinny jednak przede wszystkim cieszyć informacje na temat planowanej na 2016 rok trasy koncertowej promującej nadchodzący szósty album. Na razie w swoim grafiku grupa ma wspólne występy w Wielkiej Brytanii  w roli supportu All Time Low w lutym przyszłego roku.

Makeshift Love to pierwszy nowy utwór od Good Charlotte od czasu wydania albumu Cardiology z 2010 roku. W międzyczasie bracia Benji i Joel Madden jako Madden Brothers wydali krążek Greetings From California, na którym znalazł się m.in. singiel We Are Done z 2014 roku.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz