Robert Choiński

21.11.2015 (17:18)

Good Charlotte - Makeshift Love: zespół powraca na rockowe listy i zapowiada koncertyNowy singiel Good Charlotte - Makeshift Love zaliczył udany debiut w rockowych zestawieniach amerykańskiego magazynu Billboard. Sprawdź najbliższe plany zespołu, w tym te dotyczące trasy koncertowej już teraz - na EskaROCK.pl

Good Charlotte powracają ze swoim nowym singlem Makeshift Love do świata muzyki oraz na rockowe listy prestiżowego magazynu Billboard. Pierwsza piosenka GC po czteroletniej przerwie zaliczyła udany debiut w zestawieniach Rock Digital Songs i Alternative Digital Songs plasując się w obydwu przypadkach na miejscu dziewiątym. Najnowszy utwór znalazł się też na 30 pozycji ostatniego zestawienia Hot Rock Songs.

Fanów Good Charlotte powinny jednak przede wszystkim cieszyć informacje na temat planowanej na 2016 rok trasy koncertowej promującej nadchodzący szósty album. Na razie w swoim grafiku grupa ma wspólne występy w Wielkiej Brytanii  w roli supportu All Time Low w lutym przyszłego roku.

Makeshift Love to pierwszy nowy utwór od Good Charlotte od czasu wydania albumu Cardiology z 2010 roku. W międzyczasie bracia Benji i Joel Madden jako Madden Brothers wydali krążek Greetings From California, na którym znalazł się m.in. singiel We Are Done z 2014 roku.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz