Robert Choiński

15.01.2017 (21:51)

Gitara Micka Jaggera przekazana na WOŚP!Gitara Micka Jaggera przekazana na WOŚP 2017! Licytacja elektroniczno-akustycznego instrumentu z prywatnej kolekcji wokalisty The Rolling Stones już się rozpoczęła!

Mick Jagger zagrał dla WOŚP! Gitarę legendarnego wokalisty The Rolling Stones przekazano na licytację, z której dochód zasili konto 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Elektryczno-akustyczny instrument marki Kramer to z pewnością jeden z najcenniejszych muzycznych przedmiotów, które kiedykolwiek trafiły na aukcje wspierające fundację Jurka Owsiaka.

>> Aukcje WOŚP 2017: Gitara Woodstockowa z portretami i autografami artystów.

 

Gitara Micka Jaggera na WOŚP 2017


Z gitary przekazanej na WOŚP Mick Jagger korzystał m.in. w trakcie prac nad utworami, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu Alfie oraz przy tworzeniu albumu Stonesów 'A Bigger Bang'. Licytacja gitary z prywatnej kolekcji legendarnego artysty z jego oryginalnym podpisem potrwa do 30.01.2017 do godz. 20. Aukcja dostępna jest na stronie aukcje.wosp.org.pl [LINK]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz