Robert Choiński

15.01.2017 (21:51)

Gitara Micka Jaggera przekazana na WOŚP!Gitara Micka Jaggera przekazana na WOŚP 2017! Licytacja elektroniczno-akustycznego instrumentu z prywatnej kolekcji wokalisty The Rolling Stones już się rozpoczęła!

Mick Jagger zagrał dla WOŚP! Gitarę legendarnego wokalisty The Rolling Stones przekazano na licytację, z której dochód zasili konto 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Elektryczno-akustyczny instrument marki Kramer to z pewnością jeden z najcenniejszych muzycznych przedmiotów, które kiedykolwiek trafiły na aukcje wspierające fundację Jurka Owsiaka.

>> Aukcje WOŚP 2017: Gitara Woodstockowa z portretami i autografami artystów.

 

Gitara Micka Jaggera na WOŚP 2017


Z gitary przekazanej na WOŚP Mick Jagger korzystał m.in. w trakcie prac nad utworami, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu Alfie oraz przy tworzeniu albumu Stonesów 'A Bigger Bang'. Licytacja gitary z prywatnej kolekcji legendarnego artysty z jego oryginalnym podpisem potrwa do 30.01.2017 do godz. 20. Aukcja dostępna jest na stronie aukcje.wosp.org.pl [LINK]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz