Daniel Wardziński

31.07.2015 (16:43)

Faith No More - Superhero - oficjalny koncertowy teledysk z Sol InvictusFaith No More zaprezentowali oficjalny koncertowy teledysk Superhero promujący oczekiwany przez lata album Sol Invictus. Sprawdźcie jak wyszło. Na teledysku możemy zobaczyć koncert zespołu w Detroit.

Faith No More - Superhero - nowy teledysk zespołu to koncertowe nagranie z kawałkiem, którego dokonano na długo przed premierą płyty Sol Invictus. Długo musieliśmy czekać na powrót zespołu Mike'a Pattona, ale doczekaliśmy się. Zobaczcie kolejny teledysk promujący album. Uważajcie tylko, może narobić Wam apetytu na to, żeby jak najszybciej wybrać się na koncert Faith No More.

>>> Tour de Pologne 2015 - plan transmisji TV. Gdzie oglądać wyścig na żywo <<<
 
Jeśli chodzi o sceniczne możliwości, nie ma najmniejszych wątpliwości, że Faith No More są światową czołówką i zobaczyć ich na żywo jest obowiązkiem prawdziwego fana. Nagrania dokonano 8 maja 2015 w Detroit, a płyta ukazała się 19 maja 2015. Jak widać singiel mieli "rozpykany" dużo wcześniej. Sprawdźcie jak wyszło.

>>> Powstanie Warszawskie - 71 rocznica wybuchu Powstania <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz