Daniel Wardziński

31.07.2015 (16:43)

Faith No More - Superhero - oficjalny koncertowy teledysk z Sol InvictusFaith No More zaprezentowali oficjalny koncertowy teledysk Superhero promujący oczekiwany przez lata album Sol Invictus. Sprawdźcie jak wyszło. Na teledysku możemy zobaczyć koncert zespołu w Detroit.

Faith No More - Superhero - nowy teledysk zespołu to koncertowe nagranie z kawałkiem, którego dokonano na długo przed premierą płyty Sol Invictus. Długo musieliśmy czekać na powrót zespołu Mike'a Pattona, ale doczekaliśmy się. Zobaczcie kolejny teledysk promujący album. Uważajcie tylko, może narobić Wam apetytu na to, żeby jak najszybciej wybrać się na koncert Faith No More.

>>> Tour de Pologne 2015 - plan transmisji TV. Gdzie oglądać wyścig na żywo <<<
 
Jeśli chodzi o sceniczne możliwości, nie ma najmniejszych wątpliwości, że Faith No More są światową czołówką i zobaczyć ich na żywo jest obowiązkiem prawdziwego fana. Nagrania dokonano 8 maja 2015 w Detroit, a płyta ukazała się 19 maja 2015. Jak widać singiel mieli "rozpykany" dużo wcześniej. Sprawdźcie jak wyszło.

>>> Powstanie Warszawskie - 71 rocznica wybuchu Powstania <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

  2019-11-20
  'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.
 • Eddie Van Halen trafił do szpitala. Muzyk źle znosi chemioterapię

  2019-11-20
  O złym stanie zdrowia Eddiego Van Halena mówiło się od dłuższego czasu, jednak teraz jest jeszcze gorzej. Muzyk trafił do szpitala przez samopoczucie, które pogorszyło się po przyjmowaniu chemioterapii.
 • Ozzy Osbourne i Post Malone wystapią razem na scenie! Kiedy i gdzie?

  2019-11-20
  Ozzy Osbourne powraca na scenę i to w dość zaskakujący sposób, ponieważ w towarzystwie rapera, który uważany jest za jednego z najważniejszych w swoim pokoleniu.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-11-20
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin ukazują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

  2019-11-20
  Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz