Daniel Wardziński

24.01.2017 (10:18)

Dream Theater w Polsce 2017 - data, miejsce, ceny biletówDream Theater w Polsce 2017 - legendy progresywnego metalu zagrają jeden koncert w naszym kraju. Ile kosztują bilety? Kiedy i gdzie wystąpią? Kto będzie supportem ich koncertu? Sprawdzamy co wiadomo.
 

Dream Theater w Polsce w 2017 roku zagrają jeden koncert specjalnie dla swoich fanów. Poznaliśmy datę koncertu, miejsce w którym będzie można zobaczyć legendy progresywnego metalu i pierwsze informacje dotyczące sprzedaży biletów. Na nowej trasie koncertowej zespołu, na której zespół będzie świętował swój jubileusz, znalazło się również miejsce na kolejny polski koncert!

Dream Theater w Polsce 2017 - kiedy i gdzie zagrają?

Dream Theater chyba polubili nasz kraj, bo odwiedzają nas regularnie. Po koncercie na Przystanku Woodstock, przyszedł czas na wielki powrót do hali katowickiego Spodka. Zgadza się! Już 16 maja 2017 Dream Theater wystąpią na żywo w Katowicach.


 

Dream Theater - BILETY na polski koncert zespołu

Bilety na koncert Dream Theater w Polsce dostępne będą od 27 stycznia o godzinie 10:00. Jakie będą ceny biletów? Występ Dream Theater będzie można zobaczyć za 149 złotych. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej Images, Words & Beyond, która jest jubileuszem 25-lecia ich albumu Images And Words, który zagrają w całości.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American Myth

  2020-05-26
  O Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.
 • Warszawskie ZOO: Niedźwiedzie znikną z wybiegu! Wszystko przez ostatnią sytuację

  2020-05-26
  Ostatnie wydarzenia, związane z wtargnięciem pijanego mężczyzny na wybieg dla niedźwiedzi, wywołały natychmiastową reakcję warszawskiego zoo. Niedźwiedzie mają zniknąć z wybiegu!
 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz