Daniel Wardziński

24.01.2017 (10:18)

Dream Theater w Polsce 2017 - data, miejsce, ceny biletówDream Theater w Polsce 2017 - legendy progresywnego metalu zagrają jeden koncert w naszym kraju. Ile kosztują bilety? Kiedy i gdzie wystąpią? Kto będzie supportem ich koncertu? Sprawdzamy co wiadomo.
 

Dream Theater w Polsce w 2017 roku zagrają jeden koncert specjalnie dla swoich fanów. Poznaliśmy datę koncertu, miejsce w którym będzie można zobaczyć legendy progresywnego metalu i pierwsze informacje dotyczące sprzedaży biletów. Na nowej trasie koncertowej zespołu, na której zespół będzie świętował swój jubileusz, znalazło się również miejsce na kolejny polski koncert!

Dream Theater w Polsce 2017 - kiedy i gdzie zagrają?

Dream Theater chyba polubili nasz kraj, bo odwiedzają nas regularnie. Po koncercie na Przystanku Woodstock, przyszedł czas na wielki powrót do hali katowickiego Spodka. Zgadza się! Już 16 maja 2017 Dream Theater wystąpią na żywo w Katowicach.


 

Dream Theater - BILETY na polski koncert zespołu

Bilety na koncert Dream Theater w Polsce dostępne będą od 27 stycznia o godzinie 10:00. Jakie będą ceny biletów? Występ Dream Theater będzie można zobaczyć za 149 złotych. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej Images, Words & Beyond, która jest jubileuszem 25-lecia ich albumu Images And Words, który zagrają w całości.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz