Daniel Wardziński

24.01.2017 (10:18)

Dream Theater w Polsce 2017 - data, miejsce, ceny biletówDream Theater w Polsce 2017 - legendy progresywnego metalu zagrają jeden koncert w naszym kraju. Ile kosztują bilety? Kiedy i gdzie wystąpią? Kto będzie supportem ich koncertu? Sprawdzamy co wiadomo.
 

Dream Theater w Polsce w 2017 roku zagrają jeden koncert specjalnie dla swoich fanów. Poznaliśmy datę koncertu, miejsce w którym będzie można zobaczyć legendy progresywnego metalu i pierwsze informacje dotyczące sprzedaży biletów. Na nowej trasie koncertowej zespołu, na której zespół będzie świętował swój jubileusz, znalazło się również miejsce na kolejny polski koncert!

Dream Theater w Polsce 2017 - kiedy i gdzie zagrają?

Dream Theater chyba polubili nasz kraj, bo odwiedzają nas regularnie. Po koncercie na Przystanku Woodstock, przyszedł czas na wielki powrót do hali katowickiego Spodka. Zgadza się! Już 16 maja 2017 Dream Theater wystąpią na żywo w Katowicach.


 

Dream Theater - BILETY na polski koncert zespołu

Bilety na koncert Dream Theater w Polsce dostępne będą od 27 stycznia o godzinie 10:00. Jakie będą ceny biletów? Występ Dream Theater będzie można zobaczyć za 149 złotych. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej Images, Words & Beyond, która jest jubileuszem 25-lecia ich albumu Images And Words, który zagrają w całości.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • Borat 2 - znamy tytuł, datę premiery i miejsce gdzie obejrzymy film

  2020-09-30
  Borat to jeden z tych filmów, który stał się niespodziewanym hitem i chyba sam Sasha Baron Cohen nie spodziewał się takiego sukcesu. W końcu poznaliśmy wszystkie szczegóły drugiej części filmu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz