Dominik Pajewski

21.02.2019 (11:30)

Do sieci trafił zwiastun kontrowersyjnego filmu o Michaelu Jacksonie [VIDEO]Ten film wywołuje wiele kontrowersji, a jeszcze nie miał swojej premiery. W sieci pojawił się zwiastun produkcji 'Leaving Neverland', która ma opowiadać o dwóch mężczyznach, którzy w dzieciństwie mieli być molestowani przez Michaela Jacksona.

Temat wykorzystywania seksualnego dzieci przez Michaela Jacksona powraca. Wszystko za sprawą zwiastuna filmu 'Leaving Neverland', który przygotowała telewizja HBO. Produkcja ma skupić się na historii dwóch mężczyzn - Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie przyjaźnili się z Jacksonem. Wokalista zapraszał ich do swojej posiadłości i spędzał z nimi bardzo dużo czasu, jak się okazuje, cała znajomość miała mroczną stronę

Netflix opublikował zwiastun filmu o Mötley Crüe. Tak będzie wyglądać historia o jednym z najniebezpieczniejszych zespołów w historii

 

Do sieci trafił zwiastun kontrowersyjnego filmu o Michaelu Jacksonie

Podczas festiwalu filmowego w Sundance, ze względu na rozwinięty wątek rzekomego molestowania przez Jacksona wybuchła ogromna dyskusja. Zwiastun filmu pojawił się także w sieci, jak można usłyszeć we fragmentach, jeden z mężczyzn mówi:

Chcę być w stanie mówić prawdę tak głośno, jak kiedyś musiałem opowiadać kłamstwa. 


Sam zwiastun zyskał również ogromną liczbę łapek w dół na Youtube, a fani Michaela Jacksona ogłosili bojkot HBO.
 
W Linkin Park pojawi się nowy wokalista? Mike Shinoda odpowiada szczerze

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ogromna drukarka 3D, zaczęła tworzyć domy z betonu! To ogromny rozwój w budownictwie

  2020-10-01
  Technologia drukarek 3D rozwija się niesamowicie szybko i wygląda na to, że technologia wchodzi na stałe do kolejnych branży. Tym razem pokazano, że z drukarek 3D można drukować betonowe domy.
 • Mężczyzna, który wytatuował całe swoje ciało, stracił pracę w przedszkolu. Wszystko przez wygląd

  2020-10-01
  Sylvain Helaine, który ma praktycznie całe ciało pokryte tatuażami, stracił pracę w przedszkolu. Powodem był wygląda, a w zasadzie to, że pewien chłopiec miał koszmary przez wygląd Sylvaina.  
 • DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI W ESCE ROCK: 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-10-01
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • Lider zespołu Primus opowiedział, jak James Hetfield nie chciał go w Metallice

  2020-10-01
  Po śmierci Cliffa Burtona, na castingach pojawiło się kilku utalentowanych muzyków, którzy chcieli zasilić szeregi Metalliki. Jednym z nich był lider zespołu Primus, którego nie chciał przyjąć James Hetfield.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz