Dominik Pajewski

21.02.2019 (11:30)

Do sieci trafił zwiastun kontrowersyjnego filmu o Michaelu Jacksonie [VIDEO]Ten film wywołuje wiele kontrowersji, a jeszcze nie miał swojej premiery. W sieci pojawił się zwiastun produkcji 'Leaving Neverland', która ma opowiadać o dwóch mężczyznach, którzy w dzieciństwie mieli być molestowani przez Michaela Jacksona.

Temat wykorzystywania seksualnego dzieci przez Michaela Jacksona powraca. Wszystko za sprawą zwiastuna filmu 'Leaving Neverland', który przygotowała telewizja HBO. Produkcja ma skupić się na historii dwóch mężczyzn - Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie przyjaźnili się z Jacksonem. Wokalista zapraszał ich do swojej posiadłości i spędzał z nimi bardzo dużo czasu, jak się okazuje, cała znajomość miała mroczną stronę

Netflix opublikował zwiastun filmu o Mötley Crüe. Tak będzie wyglądać historia o jednym z najniebezpieczniejszych zespołów w historii

 

Do sieci trafił zwiastun kontrowersyjnego filmu o Michaelu Jacksonie

Podczas festiwalu filmowego w Sundance, ze względu na rozwinięty wątek rzekomego molestowania przez Jacksona wybuchła ogromna dyskusja. Zwiastun filmu pojawił się także w sieci, jak można usłyszeć we fragmentach, jeden z mężczyzn mówi:

Chcę być w stanie mówić prawdę tak głośno, jak kiedyś musiałem opowiadać kłamstwa. 


Sam zwiastun zyskał również ogromną liczbę łapek w dół na Youtube, a fani Michaela Jacksona ogłosili bojkot HBO.
 
W Linkin Park pojawi się nowy wokalista? Mike Shinoda odpowiada szczerze

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz