Daniel Wardziński

26.10.2016 (15:16)

Deriglasoff szuka muzyków. Każdy może się zgłosić!Olaf Deriglasoff szykuje się do nowego projektu i każdy z was, o ile oczywiście potrafi grać również może wziąć w nim udział. Sprawdźcie zasady rekrutacji i plany legendy polskiego rocka!

Olaf Deriglasoff przeprowadza rekrutację do swojego nowego zespołu i każda z was o ile potraficie grać, może wziąć w nim udział. Projekt nie nabrał jeszcze kształtu, ale może nabrać właśnie pod waszym wpływem. Poszukiwani są "muzyczni straceńcy" wszelkiej maści, choć jest może odrobinkę doprecyzowane w wiadomości od założyciela takich ekip jak Apteka, Homo Twist, Pudelsi albo KNŻ.

Deriglasoff - rekrtuacja do nowego projektu muzyka otwarta

Warunki są częściowo określone. KAŻDY z uczestników projektu musi umieć śpiewać. Powinien być gotowy na to, że pracy z zespołem nie da się pogodzić z innymi zajęciami. Najlepiej jeśli pochodziłby z Warszawy lub jej okolic. Nie zaprzeczamy - taka praca wymaga sporo poświęceń, ale z drugiej strony kto nie chciałby rzucić wszystkiego i wziąć udział w dużym artystycznym przedsięwzięciu z niekwestionowaną legendą polskiego rocka?

Jak się zgłosić do nowego zespołu Deriglasoffa?

Sprawdźcie jak wygląda dokładnie ogłoszenie wystosowane przez Olafa w jego charakterystycznym i niepowtarzalnym stylu:

 
Deriglasoff - Dyabeu ft. Arkadiusz Jakubik

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz