Dominik Pajewski

09.12.2019 (14:07)

Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiadaPo sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.

O zespole Mötley Crüe powiedziano już wiele i zawsze podkreślano, że grupa idzie własną drogą. Faktycznie, zespół co prawda nie gra od 2015 roku, jednak postanowił reaktywować się na trasę koncertową i to z wyjątkowymi gośćmi.

KAT ODWOŁAŁ KONCERTY, WSZYSTKO PRZEZ ZŁY STAN ZDROWIA ROMANA KOSTRZEWSKIEGO


Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

Grupa zamierza zagrać małą trasę po USA i to w towarzystwie Def Lepard i Poison. Trzeba przyznać, że skład wygląda zacnie, a z pewnością tego typu koncerty, cieszyć się będą popularnością. W wywiadzie dla 'Rolling Stone' Joe Elliott z Def Lepard powiedział, co myśli o nagłej reaktywacji zespołu:

To nie rozwód, gdzie ktoś zdradza swoją żonę. To moim zdaniem byłoby złe. Jeśli prezydent albo rząd demokratycznego kraju mówi jedno, a potem robi drugie, jest to złe, bo wpływa to na życie wielu osób. Ale to jest tylko rock and roll. Wyluzujcie. Czterech gości miało się już dość, ale po pięciu latach przerwy znowu się polubili. Pogódźcie się z tym. Ja się cieszę ich szczęściem. To dobrze dla nich i dla nas wszystkich. Kontrakty są po to, by je łamać. W sporcie łamie się je cały czas. Dlaczego nie można tego robić w muzyce?

Mötley Crüe wystartują z koncertami w czerwcu.
 

MUSICAL O JACKSONIE SUGERUJE, ŻE TO SREBRNA RĘKAWICZKA ODPOWIADAŁA ZA MOLESTOWANIE DZIECI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz