Anna Dziełak

18.09.2019 (15:03)

Czesław Mozil porwany w Gliwicach! Za nietypowym 'okupem' stoi akcja warta uwagi!Czesław Mozil porwany dla okupu? Na szczęście ta informacja to tylko internetowy żart i element akcji reklamowej. Z okazji tygodnia bez samochodu AutoHOP w Gliwicach przygotowało specjalny spot, który ma za zadanie przypomnieć nam o ważnym tygodniu, który będziemy obchodzić już wkrótce!

Czesław Mozil to słynny muzyk, dawny juror programów artystycznych i aktor, który znany jest między innymi jako głos Bałwanka Olafa. Właśnie w tej roli już nigdy go nie usłyszymy, jeśli nie spełnimy warunków fikcyjnych porywaczy. Reklama niesie jednak ze sobą ważny przekaz i przypomina o święcie, które zbyt często wylatuje nam z głowy!

Zobacz też: Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

Czesław Mozil porwany - zabawna reklama niesie ważny przekaz

Chociaż porwanie Czesława Mozila jest oczywiście jedynie zabawną reklamą, to przypomina ona o ważnym dniu. Już niebawem obchodzić będziemy dzień i tydzień bez samochodu. To czas, gdy możemy pomóc naszej planecie i zostawić auto w domu przesiadając się do komunikacji lub taksówek. Jest to niewielkie, jednorazowe wyrzeczenie, które może okazać się dla Ziemi bezcennym.

Filmik możecie zobaczyć TUTAJ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz