01.07.2013 (13:00)

Bush w Polsce - zgarnij bilety na pierwszy koncert zespołu!Na jedynym koncercie w Polsce - wystąpi w lipcu w Warszawie grupa Bush. Brytyjczycy odwiedzą nasz kraj po raz pierwszy, w tym tygodniu w EsceROCK masz szansę zgarnąć bilety!

Bush to jedna z najpopularnieszych grup lat `90, w samych tylko Stanach Zjednoczonych formacja sprzedała ponad 10 milionów płyt, a jej debiutancki krążek z 1994 roku, "Sixteen Stone" sześciokrotnie pokrył się platyną. To właśnie ten zespół ma na koncie takie niezapomniane hity jak: "Everything Zen", "Swallowed", "The Chemicals Between Us" czy "Letting The Cables Sleep".

Grupa powstała w 1992 roku, w Londynie, z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Gavina Rossdale'a oraz gitarzysty Nigela Pulsforda. Po uzupełnieniu składu, zespół rozpoczął prace nad debiutanckim albumem, który ukazał się w 1994 roku. "Sixteen Stone" spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, a brzmienie grupy porównywane było z dokonaniami takich formacji jak Pearl Jam czy Nirvana. 2 lata później swoją premierę miała kolejna płyta Bush, "Razorblade Suitcase", z której pochodziły takie przeboje jak np. "Swallowed" czy "Greedy Fly". Na kolejnym albumie "The Science Of Things" grupa urozmaiciła swoje brzmienie i krążek ten przyniósł kolejne wielkie przeboje "The Chemicals Between Us" oraz "Letting The Cables Sleep".

W 2001 roku ukazał się album "Golden State", po wydaniu którego zespół zawiesił swoją działalność, a lider formacji, Gavin Rossdale wraz z gitarzystą Chrisem Traynorem powołali do życia projekt pod nazwą Institute, a następnie Rossdale skoncentrował się na solowej karierze muzycznej oraz filmowej.

Bush reaktywowany został w 2010 roku, kiedy to formacja po raz pierwszy od 8 lat wystąpiła razem na amerykańskim festiwalu Epicenter Music Festival. W 2011 roku premierę miał najnowszy album grupy, "The Sea Of Memories". Zespół obecnie działa w składzie: Gavin Rossdale (gitara, wokal), Robin Goodridge (perkusja), Chris Traynor (gitara) i Corey Britz (bas) i w takim składzie już w lipcu formacja pojawi się w Polsce. Usłyszymy na pewno nie tylko takie najnowsze kompozycje jak "The Sound Of Winter" czy "Baby Come Home", ale też największe przeboje grupy!

Zespół Bush wystąpi w Polsce 9 lipca 2013 roku. Koncert odbędzie się w klubie Progresja w Warszawie
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • Nie żyje twórca piosenki ,,I love rock and roll''. Przyczyną śmierci był koronawirus

  2020-03-30
  Współtwórca hitu ,,I love rock and roll'', Alan Merrill nie żyje. Artysta odszedł w wieku 69 lat, a przyczyną śmierci był koronawirus.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz