Daniel Wardziński

05.07.2014 (13:30)

BOB DYLAN W POLSCE 2014: co zagra na 8. Festiwalu Legend Rocka? Sprawdź setlistę koncertu [VIDEO]Bob Dylan na początku lipca zagra na Festiwalu Legendy Rocka w Dolinie Charlotty. Jakie kawałki zagra na koncercie w Polsce w 2014? Sprawdź setlistę koncertu Boba Dylana w Polsce!

Nazwa 8. Festiwalu Legendy Rocka nie jest przypadkowa. W tym roku przed publiką w Dolinie Charlotty zagra prawdziwa legenda muzyki XX wieku - Bob Dylan. Jakie utwory ze swojej przebogatej dyskografii dla polskich słuchaczy wybierze jeden z najlepszych tekściarzy w historii muzyki? Sprawdź setlistę koncertu Boba Dylana w Polsce na EskaROCK.pl

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Bob Dylan w Polsce: zagra na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty <<<


Faktyczną setlistę koncertu Boba Dylana w Polsce poznamy oczywiście 5 lipca i mamy nadzieję, że dla polskich fanów przygotuje jakieś niespodzianki, ale na podstawie dotychczasowych koncertów Legendy Rocka w 2014 roku można znaleźć pewien klucz, który jak dotąd się sprawdzał. Pod spodem znajdziecie uśrednioną setlistę dotychczasowych koncertów z dużym prawdopodobieństwem, że koncert w Polsce będzie wyglądał dosyć podobnie.

Setlista koncertu Boba Dylana w Polsce?:

1)Things Have Changed
2) She Belongs to Me
3) Beyond Here Lies Nothin'
4) What Good Am I?
5) Waiting for You
6) Duquesne Whistle
7) Pay in Blood
8) Tangled Up in Blue
9) Love Sick
10) High Water (For Charley Patton)
11) Simple Twist of Fate
12) Early Roman Kings
13) Forgetful Heart
14) Spirit on the Water
15) Scarlet Town
16) Soon after Midnight
17) Long and Wasted Years
18) All Along the Watchtower
19) Blowin' in the Wind

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz