Daniel Wardziński

30.01.2017 (14:01)

Blossoms - dwa koncerty w Polsce 2017. Kiedy i gdzie? Ceny biletówBlossoms w Polsce 2017 - ceny biletów. Kiedy i gdzie zagrają dwa koncerty? Sprawdźcie najważniejsze informacje o występie gwiazd w Polsce. Brytyjska wschodząca gwiazda zawita do naszego kraju.

Blossoms zagrają dwa koncerty w Polsce w 2017 roku. Poznaliśmy daty i miejsca oraz pierwsze informacje dotyczące cen biletów na obydwa koncerty. Wschodzące gwiazdy brytyjskiej muzyki, które szturmem zdobyły pierwsze miejsca list przebojów niebawem zaprezentują się przed polską publicznością. Ile kosztuje taka przyjemność? Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ich na żywo?

Blossoms w Polsce 2017: kiedy i gdzie zagrają?

Blossoms prowadzili swoją drogę z małych koncertowych sal przez niemal wszystkie najważniejsze sceny festiwalowe poprzedniego lata, z Orange Warsaw Festival włącznie, aż do wielkiego sukcesu, który sprawił, że 75% kawałków z ich debiutanckiego albumu stało się singlami, granymi w rozgłośniach na całym świecie. Zespół już niebawem ponownie przyjedzie do Polski, tym razem już na koncerty indywidualne. 25 lutego zagrają w Warszawie w klubie Stodoła, a 26 lutego w Poznaniu w Klubie Pod Minogą.

Blossoms - ceny biletów na polskie koncerty zespołu

Bilety na Blossoms w Polsce są już dostępne w sprzedaży. Za koncert w Warszawie trzeba zapłacić 89 złotych. Za występ w Poznaniu można zapłacić 69 złotych. W dniu koncertu cena wzrośnie do 79 złotych. Sprawdźcie też: Rockowe koncerty 2017 w Polsce.
 
Blossoms - Charlemagne
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz