Dominik Pajewski

19.03.2019 (11:22)

Beastie Boys wracają na scenę! Gdzie wystąpi kultowy zespół?Beastie Boys pojawią się ponownie na scenie! To nie żart, kultowa grupa powraca w specjalnym wydaniu, które ma być przypomnieniem dorobku grupy. Poznajcie szczegóły specjalnego występu Beastie Boys.

Beastie Boys to do dzisiaj grupa kultowa, która przetarła szlaki dla zespołów, które chciały mieszać ze sobą bardzo różne style. Zespół od zawsze balansujący na granicy hip-hopu i rocka, dał ogromną inspirację między innymi dla Rage Against The Machine. Niestety, w 2012 roku zmarł jeden z członków grupy - Adam Yauch, znany jako MCA i to był w zasadzie koniec Beastie Boys. Jednak grupa powróci jeszcze raz.


Radiohead wykonane przez bliźniaczki w The Voice Kids, oczarowało jury [WIDEO]


Beastie Boys wracają na scenę! Wszystko na specjalną okazję

Żyjący członkowie Beastie Boys - Adam Horovitz i Michael Diamond, mają wystąpić w kwietniu w spektaklu 'Beastie Boys As Told By Mike Diamond and Adam Horowitz', którego reżyserią zajmie się Spike Jonze. Dobór reżysera nie jest przypadkowy, ponieważ to on reżyserował klip do kultowego kawałka 'Sabotage'! Trzy spektakle odbędą się w Filadelfii oraz w Nowym Jorku, jednak nie poznaliśmy jeszcze szczegółów wydarzenia. Niewykluczone, że żyjący członkowie grupy wykonają coś na żywo.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz