Dominik Pajewski

05.04.2018 (12:56)

Babymetal jak Avengers. Zespół dostanie swój własny komiksBabymetal mają tylu samych miłośników co wrogów, jednak popularność grupy cały czas rośnie. Idealnym przykładem może być komiks, który wkrótce zostanie wydany.

Babymetal to absolutny oryginał na scenie metalowej, z jednej strony trzy wokalistki, które śpiewają i tańczą jak postaci z kreskówek, z drugiej metalowcy, którzy grają ciężkie riffy. Zespół przez kilka lat swojej działalności zagrał na wielu prestiżowych festiwalach, zdobywając ogromną liczbę fanów oraz wrogów.

Glaca - Zang: PROMOMIX i spotkanie w warszawskim Empiku
Jedno jest pewne, popularności im nie można odmówić, a świadczyć może o tym fakt, że Babymetal otrzymali swój komiks! W październiku 2018 ukaże się komiks 'Apocrypha. The Legend Of Babymetal', który będzie nawiązywał do motywów z piosenek zespołu. W sieci pojawiła się już okładka albumu:


Premiera komiksu została zaplanowana na październik 2018. Nie wiadomo czy ukaże się w jezyku polskim.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz