Daniel Wardziński

30.05.2015 (17:14)

Avenged Sevenfold - This Is Bat Country - zobacz efektowną zapowiedź. Co szykują dla nas A7X? [VIDEO]Avenged Sevenfold zaprezentowali nowy zwiastun swoich kolejnych posunięć. Teaser This Is Bat Country możecie obejrzeć na EskaROCK.pl. Zobaczcie co szykują dla nas chłopaki z A7X.

Avenged Sevenfold zaprezentowali zapowiedź This Is Bat Country. Czym właściwie jest projekt? Nie zostało to doprecyzowane, ale zawartość trailera wskazuje, że będzie to zapowiadane od jakiegoś czasu oficjalny DVD A7X. Zapowiada się znakomicie - świetny montaż, nieprawdopodobna publika, doskonałe ujęcia i dbałość o detal. Musicie zobaczyć to sami.

>>> Arsenal - Aston Villa - gdzie oglądać finał Pucharu Anglii w TV i online? Transmisja <<<
 
Video otwiera cytat z Samuela Johnsona: Ten kto staje się bestią, pozbywa się bólu bycia człowiekiem. Dalej natomiast mamy piękną zapowiedź tego co znajdziemy na koncertowym materiale. Kiedy zobaczycie jak wygląda publika na największych koncertach A7X i jak bardzo jest zaangażowana w koncerty swojego zespołu, zrozumiecie dlaczego będzie to wyjątkowa "koncertówka".

>>> Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015: sprawdź prognozę. Będzie słonecznie? <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz