Dominik Pajewski

15.10.2020 (15:40)

Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.

Gdy tylko ogłoszono, że powstaje kontynuacja kultowej 'Symetrii', stwierdzono, że to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Film stał się kultowy, także nie ma co się dziwić, że wiele osób czeka na przedstawienie dalszych losów postaci. Niestety, w 'Asymetrii' jedyne postaci jakie wrócą to Adolf i Zborek, a sam film ma być czymś jeszcze mocniejszym niż 'Symetria'. Niestety, film nie trafi na duże ekrany, gdzie go w takim razie zobaczymy?

18 MILIONÓW DOLARÓW SCHOWANE W ŚCIANIE. BRATANEK ESCOBARA OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWYM ZNALEZISKU


Asymetria nie trafi do kin! Konrad Niewolski: Tylko świnie siedzą w maskach w kinie

Reżyser filmu, Konrad Niewolski nie chce by widzowie jego filmu siedzieli w kinach w maseczkach. Jak sam powiedział: 

Tylko świnie siedzą w maskach w kinie (...) Nie chcę, żebyście k***a musieli siedzieć jak barany w maseczkach

KRAŚNIK - MEMY O MIEŚCIE, KTÓRE STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU


Gdzie w takim razie dostępny będzie film? Okazuje się, że zobaczymy go w domach, po wykupieniu dostępu. Nie ujawniono jeszcze, która platforma streamingowa przejęła film. Być może produkcja nie trafi na żadną platformę, a na specjalną dedykowaną stronę. Weekend otwarcia zaplanowano na 13-15.11.2020.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz