Dominik Pajewski

28.09.2020 (13:40)

18 milionów dolarów schowane w ścianie. Bratanek Escobara opowiedział o nietypowym znaleziskuPablo Escobar jest postacią legendarną, która nadal inspiruje twórców filmów, seriali i książek. Okazuje się, że wiele lat po śmierci, słynny El Pablo potrafi zaskoczyć nawet swoją rodzinę.

Pablo Escobar był postacią, która bardzo wyraźnie zapisała się na kartach historii. Legendarny El Pablo stał się także postacią popkulturową, a serial ''Narcos'' tylko podbił popularność słynnego bosa narkotykowego. Co ciekawe, Escobar potrafi do dziś zaskoczyć i to także swoich bliskich. Przykładem może być nietypowe znalezisko bratanka słynnego bosa. No bo jak inaczej nazwać 18 milionów dolarów, które znaleziono w ścianie.

MARK CHAPMAN PRZEPRASZA YOKO ONO ZA TO, ŻE ZABIŁ JOHNA LENNONA: CHCIAŁEM BYĆ SŁAWNY


18 milionów dolarów w ścianie - taki ''prezent'' zostawił po sobie Pablo Escobar

W rozmowie z mediami, Nicolas Escobar przyznał, że odkąd mieszka w posiadłości słynnego wuja, a minęło już 5 lat, miewał wizję postaci wchodzącej w ścianę jadalni. W końcu, coś podkusiło Nicolasa i postanowił sprawdzić, co znajduje się w ścianie. Zdziwienie było spore, bo znaleziskiem okazało się 18 milionów dolarów, telefony satelitarne, maszyna do pisania, aparat, złote pióro oraz tajemnicza rolka filmu, której nie udało się jeszcze odczytać. 

LOGO NIRVANY NIE ZOSTAŁO STWORZONE PRZEZ KURTA COBAINA? JEST POZEW


Jednak spokojnie, nie ma tak dobrze jak myślicie, bo większość pieniędzy jest przegnita i nie nadaje się do użytku. Cóż, coś za coś i jak widać, Pablo potrafi nawet po śmierci mocno zaskoczyć.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz