Dominik Pajewski

15.09.2016 (14:53)

Asking Alexandria zagra w Polsce! Data, bilety, miejsceAsking Alexandria w Polsce 2017 - koncert grupy w Polsce został potwierdzony. Kiedy i gdzie zagrają gwiazdy metalcore'u? Ile kosztują bilety na koncert Asking Alexandria? Sprawdźcie na EskaROCK.pl.

Asking Alexandria w Polsce 2017 - koncert zespołu w naszym kraju został oficjalnie potwierdzony! Kiedy i gdzie zagra gwiazda metalcore'u? Grupa odwiedzi Polskę i zagra koncert w naszym kraju - data koncertumiejsce w którym się odbędzie, szczegóły sprzedaży biletów i najważniejsze informacje dla fanów na EskaROCK.pl.

Koncert Asking Alexandria w Polsce 2017 - sprawdźcie kiedy

Zespół Asking Alexandria, w Polsce pojawi się 28 marca 2017 roku w Warszawie. Grupa wystąpi w klubie Proxima. Kapela nie zapomniała o nas gdy planowała trasę po Europie, nie można się dziwić, w końcu w Polsce zespół ma wielu oddanych fanów.

Koncert Asking Alexandria w Polsce 2017 - BILETY

Sprzedaż biletów rusza w piątek, 16 września o 10:00!
Bilety można kupić na: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz