Dominik Pajewski

31.10.2019 (11:00)

The Darkness nową okładką obrażają uczucia religijne? Wokalista skomentowałThe Darkness są zespołem, który kojarzy się raczej z wesołym klimatem i ciężko jakoś skojarzyć ich z czymś kontrowersyjnym. Okazuje się jednak, że ostatnia okładka grupy może wywołać mocny skandal.

The Darkness to jeden z tych zespołów, które budzą raczej pozytywne emocje. Nie ma tu mowy o jakiś wymuszonych kontrowersjach i mroczny stylu, no chyba, że mówimy o najnowszym albumie i okładce. Przy ostatnim krążku The Darkness zbiera się wiele kontrowersji, które wywołują dyskusję. Głos postanowił zabrać wokalista grupy, który skomentował całe zamieszanie.
 

QUENTIN TARANTINO W POLSCE. SZCZEGÓŁY WIZYTY REŻYSERAThe Darkness nową okładką obrażają uczucia religijne? Wokalista skomentował

Album 'Easter Is Cancelled' pojawił się 4 października, jednak dyskusja cały czas narasta. Całą sytuację postanowił skomentować wokalista grupy Justin Hawkins:

Chcieliśmy zinterpretować na swój sposób biblijną ikonografię, a wiedzę czerpaliśmy ze źródeł pochodzących sprzed setek lat. Nie spodziewaliśmy się jednak, że w obecnych czasach będzie to aż tak poruszające. Choć dla nas to coś w rodzaju eskapizmu przedstawiającego scenariusz, który mógł się wydarzyć w alternatywnej rzeczywistości, chcemy wszystkich urażonych przeprosić.

Tak wygląda wspomniana okładka, która wywołała taką dyskusję:OZZY OSBOURNE - NOWA PŁYTA. POZNALIŚMY PRZYBLIŻONĄ DATĘ PREMIERY


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz