Krzysztof Zawistowski

20.03.2014 (13:11)

SOUNDGARDEN W POLSCE: Grają na żywo całe Superunknown. Sprawdź formę Soundgarden przed koncertem w Polsce [VIDEO]Soundgarden zgra w Polsce na 27.06.2014 na Life Festival Oświęcim 2014. Zespół kilka dni temu wystąpił na kultowym festiwalu SXSW w Austin, na którym wykonał nie mniej kultowy album Superunknown w całości. Sprawdź formę koncertową Soundgarden przed koncertem w Polsce!

Superunkown to czwarta pozycja w dyskografii Soundgarden. Jak do tej pory zdobył największe uznanie ze wszystkich wydawnictw grunge'owej formacji. Kultowość albumu przelicza się na wyniki sprzedaży - Superunknown okryło ośmiokrotnie platyną.

>>> Metallica - Lords Of Summer: Nowa piosenka Metalliki <<<

Soundgarden wystąpiło na legendarnym festiwalu South By Southwest 13.03.2014. Tuż przed rozpoczęciem koncertu wokalista Chris Cornell powiedział: - Chciałbym z góry przeprosić za opóźnienie. Na płycie stroiliśmy bardzo różnie, nie obchodziło nas to kiedy go nagrywaliśmy, więc czeka nas bardzo wiele zmian gitar i sprzętu, właściwie podczas każdej piosenki. Superunknown obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Koncert na SxSw odbył się w ramach streamowanego online na żywo iTunes Festival.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Soundgarden w Polsce zagra 27.06.2014 na stadionie MOSiR w Oświęcimiu podczas Life Festival Oświęcim 2014. Legenda grunge będzie obok Erica Claptona jedną z dwóch, głównych gwiazd festiwalu.

Soundgarden - Superunknown (Live @ SXSW)ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz