Krzysztof Zawistowski

25.04.2014 (16:29)

ROCKOWE KONCERTY 2014: OneRepublic w Polsce. Ceny biletów na OneRepublic w Warszawie [VIDEO]Bilety na koncert OneRepublic w Polsce dostępne! Są już bilety na OneRepublic w Polsce. OneRepublic zagra 02.11.2014 na Torwarze. Ile kosztują bilety na OneRepublic w Polsce? Sprawdź na EskaROCK.pl!

Bilety na koncert OneRepublic w Polsce pojawiły się w sprzedaży. Ceny biletów na OneRepublic w Polsce zaczynają się od 180 zł, a kończą na 330 zł.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

OneRepublic
zachwyci fanów swoją pozytywną energią i katalogiem fantastycznych hitów z nowego albumu OneRepublic - Native. Koncerty na trasie Native przyciągają miliony fanów a sama płyta bije rekordy sprzedaży.

Zespół został założony w 2004 roku w Colorado Springs przez wokalistę, pianistę i gitarzystów Ryana Teddera oraz Zacha Filkinsa. Największym przebojem zespołu, który nie schodzi z list przebojów jest OneRepublic - Counting Stars z trzeciego studyjnego albumu Native.

Świeże, nowoczesne, pełne energii dźwięki usłyszymy na żywo na koncercie OneRepublic w Polsce na warszawskim Torwarze już 2 listopada 2014 roku.

>>> Nowa piosenka Coldplay - Ocean <<<

Ile kosztują bilety na koncert OneRepublic w Polsce?

OneRepublic w Polsce:
02.11.2014
Torwar, Warszawa

Ceny biletów na koncert OneRepublic w Polsce:
Trybuny od 180 PLN
GC EE - 330 PLN *
GC - 240 PLN
GA - 180,00 PLN


Bilety na OneRepublic w Polsce są już w sprzedaży!

OneRepublic - Counting Stars


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz