Anna Skalik

28.02.2014 (12:17)

ROCKOWA PREMIERA: Kings Of Leon - nowy klip. Zobacz teledysk do singla Temple z płyty Mechanical Bull [VIDEO]



Nowy teledysk Kings Of Leon: klip do singla Temple z płyty Mechanical Bull miał swoją premierę 28 lutego 2014 w serwisie YouTube. Zobacz go na EskaROCK.pl.

Amerykański zespół rockowy Kings Of Leon wydał właśnie klip do singla Temple. Numer pochodzi z płyty Mechanical Bull, która swoją premierę miała we wrześniu 2013. Teledysk do Temple został opublikowany 28 lutego 2014 na kanale VEVO na YouTube. Już teraz możecie zobaczyć go na EskaROCK.pl.

Od 6 lutego trwa trasa koncertowa zespołu, Mechanical Bull Tour, rozpoczęta występem w Atlancie. Przypominamy, że Kings Of Leon zagrają także w Polsce. Ich koncert w ramach Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się 14 czerwca 2014.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Linkin Park, Iron Maiden <<<

Mechanical Bull to szósty już studyjny album Kings Of Leon. Pierwszym singlem z płyty był Supersoaker, którego premiera miała miejsce w lipcu 2013. Drugi singiel - Wait For Me ukazał się w sierpniu 2013. W październiku ukazał się trzeci singiel - czyli właśnie Temple, do którego teledysk prezentujemy Wam na EskaROCK.pl.

>>> Iron Maiden w Polsce 2014 - koncert w Poznaniu 24 czerwca <<<

Kings Of Leon - Temple





 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz