Anna Skalik

01.08.2014 (10:18)

POWSTANIE WARSZAWSKIE: akcja Teraz 44 - o co w niej chodzi? Zobacz i posłuchaj Godziny W Lao Che. [VIDEO]Akcja Teraz44 na Facebooku pojawiła się w lipcu. O co chodzi w tym przedsięwzięciu? Kim są twórcy Teraz44? Sprawdź informacje na EskaROCK.pl, zobacz zdjęcia Teraz44 i wyobraź sobie, jak wyglądała by Warszawa, gdyby Powstanie Warszawskie wybuchło w 2014...

Teraz44 to unikalny pomysł ukazania Warszawy współczesnej, w połączeniu z tą z czasów Powstania Warszawskiego. Profil akcji Teraz44 na Facebooku pojawił się już w lipcu i od tamtej pory co pewien czas autorzy strony umieszczają na niej nietypowe zdjęcia stolicy Polski. Współczesna Warszawa została na nich ukazana w obliczu wybuchu Powstania Warszawskiego. Zdjęcia Teraz44 pozwalają zobaczyć Warszawę oczami tych, którzy żyli w niej 70 lat temu.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Poniżej możecie zobaczyć wybrane zdjęcia Teraz44. Więcej znajdziecie na ich stronie na Facebooku. Jak Wam się podoba taka inicjatywa? Wszyscy jesteśmy ciekawi, o co dokładnie chodzi i kto stoi za akcją Teraz44. Wszystko wyjaśni się 1 sierpnia 2014 o godzinie 17. Wtedy właśnie ruszyć ma storna internetowa tego przedsięwzięcia. Pewne jest, że akcja budzi coraz większe zainteresowanie.Przypomnijmy, że 1 sierpnia 2014 mija 70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji odbędzie się także inne szczególne przedsięwzięcie - 70 sekund na 70-lecie Powstania Warszawskiego. Dokładnie o 17.00, w godzinę wybuchu Powstania media uczczą pamięć o tym wydarzeniu 70. sekundami ciszy. Akcja odbywa się pod hasłem "Cicho, bo Powstanie".

>>> Powstanie Warszawskie: akcja 70 sekund na 70-lecie Powstania Warszawskiego <<<

Na EskaROCK.pl prezentujemy Wam jeden z numerów grupy Lao Che - Godzina W.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz