Anna Skalik

01.08.2014 (10:18)

POWSTANIE WARSZAWSKIE: akcja Teraz 44 - o co w niej chodzi? Zobacz i posłuchaj Godziny W Lao Che. [VIDEO]Akcja Teraz44 na Facebooku pojawiła się w lipcu. O co chodzi w tym przedsięwzięciu? Kim są twórcy Teraz44? Sprawdź informacje na EskaROCK.pl, zobacz zdjęcia Teraz44 i wyobraź sobie, jak wyglądała by Warszawa, gdyby Powstanie Warszawskie wybuchło w 2014...

Teraz44 to unikalny pomysł ukazania Warszawy współczesnej, w połączeniu z tą z czasów Powstania Warszawskiego. Profil akcji Teraz44 na Facebooku pojawił się już w lipcu i od tamtej pory co pewien czas autorzy strony umieszczają na niej nietypowe zdjęcia stolicy Polski. Współczesna Warszawa została na nich ukazana w obliczu wybuchu Powstania Warszawskiego. Zdjęcia Teraz44 pozwalają zobaczyć Warszawę oczami tych, którzy żyli w niej 70 lat temu.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Poniżej możecie zobaczyć wybrane zdjęcia Teraz44. Więcej znajdziecie na ich stronie na Facebooku. Jak Wam się podoba taka inicjatywa? Wszyscy jesteśmy ciekawi, o co dokładnie chodzi i kto stoi za akcją Teraz44. Wszystko wyjaśni się 1 sierpnia 2014 o godzinie 17. Wtedy właśnie ruszyć ma storna internetowa tego przedsięwzięcia. Pewne jest, że akcja budzi coraz większe zainteresowanie.Przypomnijmy, że 1 sierpnia 2014 mija 70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji odbędzie się także inne szczególne przedsięwzięcie - 70 sekund na 70-lecie Powstania Warszawskiego. Dokładnie o 17.00, w godzinę wybuchu Powstania media uczczą pamięć o tym wydarzeniu 70. sekundami ciszy. Akcja odbywa się pod hasłem "Cicho, bo Powstanie".

>>> Powstanie Warszawskie: akcja 70 sekund na 70-lecie Powstania Warszawskiego <<<

Na EskaROCK.pl prezentujemy Wam jeden z numerów grupy Lao Che - Godzina W.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz