Dominik Pajewski

07.08.2020 (12:15)

POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZYPolski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.

Pierwszego dnia festiwalu występować będą młodzi i zdolni komicy, którzy przedstawią swoje 10 minutowe materiały. Już o 18:00 pod nazwą Próbka Stand-upu wystartują pierwsze wydarzenia odbywające się w związanych ze stand-upem klubach: Resort Komedii, Centralna Spółdzielnia Komediowa i Local na Mokotowie. Całość zostanie zwieńczona inauguracją Festiwalu Stand-upu w Klubie Komediowym Puenta, który zakończy się występem gościa specjalnego Błażeja Krajewskiego słynącego z naśladownictwa głosów m. in. bezdusznego programu IVONA czy też Bogusława Lindy. Wieczór poprowadzi Rafał Banaś. Po zakończeniu występu zapraszamy na Silent Disco które planowo rozpocznie się od godziny 22:00.

LINKIN PARK PLANUJE ''FAJNE RZECZY'' NA 20-LECIE ''HYBRID THEORY''

 

 
Drugi dzień festiwalowych zmagań rozpocznie się od występów komików “pod batutą” Michała Kutka który poprowadzi pierwszą część wieczoru. Natomiast druga część to dobrze znany “Stand-up Online” w wersji tylko i wyłącznie na żywo, którego gospodarzami są Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski. Nie zabraknie gości - Jacek Stramik i Cezary Ponteffski zaprezentują swoje umiejętności stand-upowe, oraz dobrze znanych segmentów - rozmowy z Waldkiem Nowakiem, Roast Me, Problematora czy specjalnie przygotowanych na tę okazję “Newsów bez wirusa” Karola Modzelewskiego, “Demaskujemy Prawdę” Damiana Skóry czy “Dubbingów sportowych” duetu Rafał Banaś & Paweł Chałupka. After party to muzyczna impreza którą rozkręcą Bartosz Zalewski i Julek Sipika.
Trzeci dzień to tradycyjnie podsumowanie zmagań Ligi Roast Battle No Limits. Wieczór rozpoczną Wojtek Pięta i Karol Kopiec. W finałowej części 8 komików będzie rywalizować ze sobą w pojedynku na najostrzejsze żarty. Zwycięzca może być tylko jeden. Wyłoni go jury które doskonale kojarzyć można z największych roastów w Polsce. W składzie zasiądą: Sebastian Rejent, Piotrek Szumowski, Rafał Banaś oraz zwycięzca poprzedniej edycji - Mieszko Minkiewicz. Nie zabraknie również komediowych dissów muzycznych w wykonaniu Wiolki Walaszczyk i Karola Modzelewskiego. Cały wieczór poprowadzą Arkadiusz “Jaksa” Jakszewicz i Tomasz Kwiatkowski.


 
Oprócz tego codziennie będzie na Was czekał grill i zimne piwo. Na pewno to nie koniec niespodzianek które przygotowali dla Was organizatorzy. By wziąć udział w festiwalu zapraszamy na www.standupbilety.pl gdzie dostępne są ostatnie sztuki biletów. Ze względu na obecną sytuację liczba miejsc jest mocno ograniczona.
 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI W ESCE ROCK: 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-10-01
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • Lider zespołu Primus opowiedział, jak James Hetfield nie chciał go w Metallice

  2020-10-01
  Po śmierci Cliffa Burtona, na castingach pojawiło się kilku utalentowanych muzyków, którzy chcieli zasilić szeregi Metalliki. Jednym z nich był lider zespołu Primus, którego nie chciał przyjąć James Hetfield.
 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz